Logo General Fresh
General Fresh 8 listopada 2019 4 min czytania
Lifestyle

5 produktów General Fresh, dzięki którym posprzątasz swój dom w godzinę

shutterstock 510917722 6527
Niezapowiedziana wizyta, a ty masz tylko godzinę na sprzątanie? To żaden problem, o ile posiadasz w domu produkty, dzięki którym zrobisz porządki szybko i sprawnie. Dokładniej – 5 produktów. Tylko tyle wystarczy, aby posprzątać dom w godzinę. Nie wierzysz? Poznaj te 5 produktów General Fresh i bądź przygotowany na każde porządki!

1. Płyn do pielęgnacji mebli

Trudno wyobrazić sobie sprzątanie domu bez wyczyszczenia mebli z kurzu i innych zabrudzeń. Do tego zadania stworzony został niezawodny płyn do pielęgnacji mebli od General Fresh. To specjalistyczny środek, który nie tylko czyści powierzchnie mebli, ale również je zabezpiecza i nie zostawia smug. Dzięki atomizerowi jest dodatkowo bardzo wydajny, więc starcza na długo. Łatwy w aplikacji. Płyn jest w 100 proc. bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Stosowany regularnie pielęgnuje meble, nadaje im delikatnego połysku i usuwa kurz, plamy, zacieki, ślady palców i inne zabrudzenia.

Cena: 5, 84 zł

2. Płyn do czyszczenia kuchni

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, których czyszczenie sprawia wiele problemów. Tłuste plamy, zaschnięte zabrudzenia, kamień – do ich wyczyszczenia potrzeba skutecznego i łatwego w aplikacji środka. Taki jest płyn do czyszczenia kuchni Splash. Formuła płynu doskonale radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Środka można używać do czyszczenia blatów, kuchenek, szafek, piekarników, płyt gazowych i elektrycznych oraz indukcyjnych. Płyn jest niezwykle wydajny; wystarczy niewielka ilość, aby wyczyścić powierzchnie z tłuszczu i kuchennych zabrudzeń.

Cena: 5,64 zł

3. Żel do czyszczenia łazienki

Łazienka, podobnie do kuchni, sprawia wielu problemów w trakcie sprzątania. Często tylko jej trzeba poświęcić co najmniej godzinę, ale przecież nie masz tyle czasu. Znaczy to, że musisz użyć możliwie najbardziej uniwersalnego i skutecznego środka. Strzałem w dziesiątkę jest zatem żel do mycia armatury od General Fresh. To wydajny produkt stworzony z myślą o czyszczeniu ceramiki i armatur. Nie pozostawia smug ani zarysowań, zapewnia natomiast wysoki połysk. Usuwa mydlany osad, kamień i rdzę. Można go używać do czyszczenia: kabin prysznicowych, wanien, umywalek, toalet, brodzików, baterii łazienkowych i innej armatury.

Cena: 6,51 zł

4.Spray do czyszczenia łazienki

Czysta łazienka to wyznacznik wysprzątanego domu, dlatego warto zadbać również o nią, nawet jeśli masz tylko godzinę. Płyn do czyszczenia łazienki ze spryskiwaczem ułatwi ci to zadanie. Doskonale radzi sobie z plamami i osadami np. z mydła. Usuwa nawet uciążliwe zabrudzenia. W przeciwieństwie do wielu innych produktów, płyn General Fresh nie zostawia smug ani zacieków. Można wyczyścić nim nie tylko baterie czy lustra, ale też płytki. Dostępny jest w ekonomicznej butelce. Zadowoli każdą osobę, która ceni sobie sprawdzone, ułatwiające czyszczenie formuły.

Cena: 5,31 zł

5. Płyn uniwersalny do podłóg

Ostatnią czynnością, którą warto zrobić, sprzątając dom, jest umycie podłóg. Ponieważ zależy ci na czasie, zalecamy skorzystanie z uniwersalnego płynu do podłóg, za pomocą którego wyczyścisz prawie wszystkie powierzchnie zmywalne. Płyn Splash charakteryzuje się wysoką skutecznością – zwalcza zarówno brud, jak i osad, a nawet rdzę. Można nim myć podłogi w wielu pomieszczeniach (m.in. w kuchni, łazience i na balkonie). Nadaje się też do mycia wykładziny PCV. Można go używać również w skondensowanej formie, bez rozcieńczania. Wystarczy nasączyć płynem zmywak kuchenny i usunąć zabrudzenie.

Płyn dostępny jest w czterech wersjach zapachowych: kwiatowy, konwaliowy, cytrusowy, zielone jabłko. Cena: 4 zł

Ekonomicznie i wygodnie

Łączny koszt produktów, dzięki którym posprzątasz swój dom w godzinę, wynosi zaledwie 27,3 zł. Wszystkie są wydajne i wystarczą na kilkanaście użyć. W skali roku jest to zatem bardzo mały wydatek. Podsumowując, kupując te produkty, niewielkim kosztem zapewnisz czystość swojemu mieszkaniu na długo.

To może Cię zainteresować

porzadkiwdomu
Lifestyle
W codziennej pielęgnacji domu często sięgamy po gotowe środki czyszczące, które mogą zawierać...
Logo General Fresh
General Fresh
5 czerwca 2023 4 min czytania
shutterstock 1821313732011
Lifestyle
Sprzątanie bywa uciążliwe dla alergików, szczególnie tych, którzy są uczuleni na...
Logo General Fresh
General Fresh
26 maja 2023 4 min czytania
shutterstock 1722168757201
Lifestyle
Dłuższe dni często skłaniają nas do wiosennych porządków. Nadchodząca wielkimi krokami nowa...
Logo General Fresh
General Fresh
21 marca 2023 5 min czytania
generalne porzadki w domu
Lifestyle
Dlaczego generalne porządki w domu tak często się nie udają? Ponieważ wiele osób nie ma...
Logo General Fresh
General Fresh
26 września 2022 5 min czytania