Logo General Fresh
General Fresh 20 marca 2019 3 min czytania
Lifestyle

5 środków czystości, których potrzebujesz do wiosennych porządków

pretty woman 1509956 640 6464

Wiosna nadchodzi, a to oznacza, że już czas na wiosenne porządki! Nim się jednak za nie zabierzesz, sprawdź, czy masz wszystko, czego potrzebujesz. Przedstawiamy 5 środków czystości, które ułatwią wiosenne porządki.

Płyn do mycia szyb

Pierwsze promienie słońca sprawiają, że mycie okien jest absolutną podstawą wiosennych porządków. To też najprostszy sposób na wpuszczenie światła i świeżości do pomieszczeń. Warto zatem postawić na płyn do mycia szyb, który ułatwi to nierzadko trudne zadanie. Płyn do mycia szyb General Fresh zawiera uniwersalną formułę, która nie tylko wyczyści okna z zimowych zabrudzeń, ale również je odtłuści, dzięki czemu będą czystsze na dłużej.


Płyn uniwersalny

Wiosenne porządki nie muszą się wiązać z zakupem wielu środków czystości. Czasami wystarczy postawić na jeden sprawdzony produkt, który poradzi sobie z wieloma rodzajami zabrudzeń. Płyn uniwersalny Splash od General Fresh został stworzony właśnie do takich zadań. Z jego pomocą wyczyścisz podłogi i znaczną część armatury. Uniwersalna formuła płynu sprawia, że nadaje się on do mycia niemal każdej powierzchni gładkiej.


Chusteczki nawilżane do mebli

Wiosenne porządki to także odkurzanie mebli. Czasami czynność ta może wydawać się bardzo trudna – trzeba użyć odpowiedniego środka i dostać się do zakamarków, których nie odkurzamy na co dzień. W tym przypadku najlepiej jest skorzystać z chusteczek nawilżanych. Są niezwykle łatwe w użyciu, a dodatkowo nawilżają powierzchnię mebla. Zalecamy wybór chusteczek General Fresh, ponieważ nie zawierają one alkoholu etylowego. Dzięki temu wiosenne porządki są w pełni bezpieczne dla każdego mebla.


Odświeżacz do tkanin

Odświeżacz do tkanin to jeden z tych produktów, które powstały z myślą o łatwych i szybkich wiosennych porządkach. Jeśli nie masz możliwości lub czasu na wypranie dywanu czy ciężkich zasłon, powinieneś wybrać odświeżacz do tkanin Arola. Taki produkt wystarczy spryskać na powierzchni materiału i to wszystko! Tkanina jest odświeżona i pachnie jak nowa.


Ochronny olejek do WC

Wiosenne porządki powinny dotyczyć też naszych toalet. W tym sezonie zalecamy skorzystanie ze środka, który nie tylko je odświeży, ale również zabezpieczy. W taki sposób działa ochronny olejek do WC General Fresh. Jego innowacyjna formuła sprawia, że brud nie osadza się na toalecie, a to zapewnia jej długotrwałą czystość. To doskonały początek wiosny!


Dzięki tym 5 produktom będziesz gotowy na wiosenne porządki.

 

 

To może Cię zainteresować

porzadkiwdomu
Lifestyle
W codziennej pielęgnacji domu często sięgamy po gotowe środki czyszczące, które mogą zawierać...
Logo General Fresh
General Fresh
5 czerwca 2023 3 min czytania
shutterstock 1821313732011
Lifestyle
Sprzątanie bywa uciążliwe dla alergików, szczególnie tych, którzy są uczuleni na...
Logo General Fresh
General Fresh
26 maja 2023 4 min czytania
shutterstock 1722168757201
Lifestyle
Dłuższe dni często skłaniają nas do wiosennych porządków. Nadchodząca wielkimi krokami nowa...
Logo General Fresh
General Fresh
21 marca 2023 5 min czytania
generalne porzadki w domu
Lifestyle
Dlaczego generalne porządki w domu tak często się nie udają? Ponieważ wiele osób nie ma...
Logo General Fresh
General Fresh
26 września 2022 5 min czytania