Produkty

Kostki do WC, kostki do spłuczki, zawieszki do toalety

Kostki i zawieszki do WC marki General Fresh to szeroka gama produktów, których celem jest zachowanie czystości i świeżości w Państwa toalecie. W naszej ofercie każdy znajdzie produkt, który najlepiej będzie spełniał jego indywidualne oczekiwania. Oprócz zawieszek znajdą tu Państwo wkłady zapasowe, a także kostki przeznaczone do spłuczek. Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy wiele wariantów zapachowych. Wszystkie kostki WC General Fresh łączy niezwykła skuteczność w walce z zanieczyszczeniami, osadami i kamieniem. Dzięki starannie opracowanym formułą nasze produkty zapewniają higieniczną czystość i świeży zapach przez cały czas. Kostki WC General Fresh charakteryzuje wysoka wydajność, dzięki czemu Państwa toaleta będzie właściwie chroniona każdego dnia.

Kostki do wc

Świeżość i czystość toalety są ważne w każdym domu, dlatego kostki do WC General Fresh to produkty właściwie niezbędne. Doskonale sprawdzają się w walce z kamieniem i osadami. Niektóre kostki do toalety dodatkowo zabezpieczają je przed zabrudzeniami. Wszystkie dostępne są w wielu wariantach zapachowych, dzięki czemu mogą Państwo wybrać ten najlepszy.

Kostki do WC General Fresh różnią się kształtami, kolorami i właściwościami. Najprostsze w budowie, ale wcale nie najmniej efektywne kostki do toalety to kostki One Force. Są jednokolorowe, jednak posiadają kilka wariantów różniących się także zapachem. Nasi klienci szczególnie chwalą sobie kostki do WC Duo oraz Tri Force, które działają kilku fazowo. W ofercie mamy także kostki Five Force.

Niezwykły efekt gwarantują natomiast kostki do WC Multi-Color Force. Stosowana w nich technologia nie tylko barwi wodę, ale również zmienia jej kolor po uruchomieniu drugiej fazy (mniej więcej po tygodniu). Dzięki temu kostki do WC zarówno chronią toaletę, jak i zmieniają jej wygląd.

W ofercie General Fresh znajdują się zawieszki do WC oraz kostki do spłuczki. Każdy klient może wybrać opcję dopasowaną do swoich potrzeb.

Kostki do spłuczki

Wiemy, że nie wszyscy lubią zawieszki do WC ze względu na ich widoczność. Zadbaliśmy zatem o to, aby tak samo skuteczną formułę zastosować w innym rozwiązaniu. Efektem tych działań są kostki do spłuczki General Fresh. Występują w różnych kształtach i zapachach. Oferujemy kostki do spłuczki, które długo chronią muszę przed osadzaniem się kamienia i jednocześnie tworzą obfitą pianę. Znajdą u nas Państwo również podwójne opakowania. Dzięki temu kostki do spłuczki zawsze będą pod ręką, a toaleta nigdy nie zostanie niezabezpieczona.

Kostki do spłuczki są bardzo wygodne w użyciu. Nie trzeba ich w żaden sposób montować na muszli lub zawieszać. Kostki wystarczy wrzucić do spłuczki i spłukać wodę. Kostka zacznie działać przy następnym użyciu, uwalniając składniki zapobiegają zabrudzeniom. Wyczuwalny będzie także świeży, przyjemny zapach.

Genral Fresh oferuje skuteczne i tanie środki czystości! Polecamy również wydajne płyny i żele de WC