Produkty

Specjalistyczne środki czyszczące do domu

Środki czystości do domu marki General Fresh to szeroka gama produktów dedykowanych na najróżniejszych powierzchni. Zaczynaliśmy od kostek WC, a dziś oferujemy Państwo także płyny i żele do WC. Na tym jednak nie koniec. Środki czyszczące General Fresh to również płyny do paneli, armatur, szyb, a także płyny uniwersalne. Obok nich znajdziecie Państwo proszki i mleczka do czyszczenia. Środki czystości marki General Fresh wyróżnia nie tylko skuteczność działania. Wszystkie środki czyszczące General Fresh posiadają wspaniałe zapachy. Zapewniają one świeżość, która pozostanie z Państwem na długo po sprzątaniu, które od dziś nie będzie męczącym i przykrym obowiązkiem.

 

Czy gdy oglądasz program „Perfekcyjna Pani domu” odnosisz wrażenie, że Ty również masz szansę zostać bohaterem odcinka? Uważasz, że sprzątanie to udręka, a pogodzenie wszystkich obowiązków z utrzymaniem porządku nie idzie w parze? Od teraz sprzątanie domu wcale nie musi być trudne. Posiadając odpowiednie środki do czyszczenia i pielęgnacji różnych powierzchni w mieszkaniu będzie to o wiele łatwiejsze. Doskonałej jakości środki czystości marki General Fresh to gwarancja zadowolenia. Szeroka gama produktów pozwoli dobrać chemię do każdego pomieszczenia uławiając sprzątanie i sprawiając, że test „białej rękawiczki” nie będzie dla Ciebie straszny.

Profesjonalne środki czyszczące do domu

Różnego rodzaju powierzchnie w mieszkaniu wymagają indywidualnego podejścia. Zupełnie innych środków trzeba użyć do czyszczenia łazienki, kuchni, a innych do parkietów czy glazury. Niewłaściwe dobranie chemii gospodarczej może uszkodzić sprzątane powierzchnie. Dobór odpowiedniej chemii do sprzątania jest kluczowy, jeżeli chcesz być zadowolony z efektów swojej pracy. Marka General Fresh wyszła naprzeciw potrzebom swoich klientów rozszerzając ofertę produktową. Różnorodność chemii gospodarczej od General Fresh pozwoli zadbać o każde pomieszczenie i różnorodne materiały znajdujące się w domu.

W ofercie środków czyszczących General Fresh znajduje się chemia do sprzątania łazienek: płyny i żele do WC, środki do mycia szyb i luster, armatury i glazury, a także płyny uniwersalne. Dzięki produktom marki General Fresh zadbasz o czystość wszystkich pomieszczeń. Z środkami do mycia oraz pielęgnacji drewna i paneli, pozbędziesz się kurzu i zacieków z mebli, natomiast profesjonalna polimerowa pianka do tekstyliów bez problemu wyczyścisz dywan, wykładzinę i tapicerowane meble. Używając pianki do czyszczenia luster i szyb mycie okien będzie niezwykle proste. Gęsta piana rozpuszcza brud nie pozostawiając przy tym smug. Produkty marki General Gresh nie tylko usuwają uporczywy brud, ale także pozostawiają przyjemny zapach. Zdecyduj, który z nich będzie królował w Twoim domu. Wiosenna konwalia, czy może zielone jabłuszko?

Skuteczne i tanie środki czystości

Zadbaj o perfekcyjną czystość w swoim domu i nie przepłacaj. Środki czyszczące i pielęgnujące marki General Fresh to gwarancja wysokiej jakości i skuteczności w korzystnej cenie. Stosuj chemię gospodarczą od General Fresh na co dzień i w przypadku generalnych porządków. Ciesz się czystym i komfortowym mieszkaniem nie obciążając zbytnio budżetu domowego.

Sprawdź również naszą ofertę produktów do czyszczenia zmywarek.