Produkty

Środki do prania | Odplamiacze do ubrań

Na tej stronie znajduje się lista środków do prania oferowanych przez General Fresh. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów przygotowaliśmy całą gamę środków piorących do domowego zastosowania. Ich skład został oparty o specjalnie opracowane innowacyjne technologie, których specjalne molekuły identyfikują źródło brudu i skutecznie rozpuszczają nawet uporczywe plamy. Zawartość naszych proszków do prania nie odbiega jakością od tych zachodnioeuropejskich. Ponadto nasze testy dowiodły, że  proszki General Fresh są w stanie nawet lepiej uporać się z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, niż produkty wiodących marek.

Zdajemy sobie sprawę, że pranie to nie tylko pozbywanie się brudu i bakterii z tkanin, materiałów. To także zadbanie o to by ubrania dobrze wyglądały i były łatwe do uprasowania. Dlatego przygotowaliśmy również koncentraty do płukania tkanin, które po praniu nadają ubraniu miękkość, przyjemny zapach i antystatyczność. Sprawiają, że ubrania są trwalsze i zachowują estetyczny wygląd.

W naszej ofercie znajdą Państwo takie środki do prania jak: kapsułki do prania, koncentraty do płukania tkanin i proszki do prania.