Produkty

Środki do udrażniania rur

Środki do udrażniania rur są niezbędne, gdy rury w Twoim domu domagają się udrożnienia. Regularne udrażnianie rur i kanalizacji pozwala na komfortowe korzystanie z łazienki. Nasze środki do udrażniania rur i kanalizacji nadają się do używania zarówno przy zapchanej umywalce, jak i brodziku czy wannie. Z łatwością pozwalają udrożnić rury zapchane paprochami, resztkami jedzenia, a nawet często pojawiającymi się w rurach łazienkowych kawałkami papieru czy waty.

Preparaty General Fresh do udrażniania kanalizacji radzą sobie także z włosami, których usuniecie bywało do tej pory bardzo trudnym i nieprzyjemnym zadaniem. Regularne stosowane sprawiają, że rury rzadziej się zapychają i nie wydzielają nieprzyjemnego zapachu!

Nasze środki zostały zaprojektowane w taki sposób by były niezwykle wydajene i ekonomiczne. Charakteryzuje je także niezwykle szybkie działanie, którego nie posiadają tradycyjne granulki. Występują w dwóch rodzajach opakowań: zawierających 250 lub 500 g środka. Ich składniki skutecznie rozpuszczają zalegające w rurach odpadki, jednocześnie będąc niezwykle łagodnymi dla rur.