Odkamieniacz do czajnika / ekspresu - Splash
Odkamieniacz do czajnika / ekspresu - Splash

Odkamieniacz do czajnika / ekspresu - Splash

General Fresh
 • Odkamieniacz Odkamieniacz do czajnika / ekspresu - Splash

Odkamieniacz do czajnika marki General Fresh

Jeśli nie możesz pozbyć się osadu, który zalega na dnie czajnika czy też wysoko ciśnieniowego ekspresu to znak, że potrzebny Ci odkamieniacz do czajnika marki General Fresh. Wytwarzanie się kamienia jest nieuniknionym procesem ubocznym podczas podgrzewania wody. By kamień nie dostawał się do naszej świeżo zaparzonej w ekspresie kawy warto używać odkamieniacza do ekspresu.

Odkamieniacz do ekspresu marki General Fresh

Stosowanie odkamieniacza do czajnika przyśpiesza proces gotowania wody co wpłynie na obniżenie rachunków za zużycie prądu. Używanie odkamieniacza spowoduje, że możesz zapomnieć o kamieniu, który do tej pory przedostawał się do twoich gorących napojów. Każda kolejna herbata oraz kawa będzie smaczniejsza,

By pozbyć się kamienia wlej do swego czajnika lub ekspresu roztwór zimnej wody z odkamieniaczem i podgrzej wodę. Pamiętaj by nie gotować wody a jedynie podgrzać. Po tej czynności należy dokładnie umyć czajnik czy też ekspres by usunąć z niego rozpuszczony osad wapienny oraz odkamieniacz. Ta prosta czynność na pewno pomoże Ci w walce z kamieniem.

  1. Ilość:50g
  2. Ilość w paczce:14
  3. Waga netto (kg):0,05
  4. Waga brutto (kg):0,77
  5. Ilość warstw/na warstwę:10/896
  6. Ilość na palecie:8.960