20 Maja 2016

Dlaczego należy używać kostek do wc?

 

Czystość w toalecie to nie tylko kwestia estetyki. Podstawową sprawą jest higiena i bezpieczeństwo. Osady gromadzące się na ścianach muszli klozetowej to raj dla rozwoju bakterii i wirusów, grzybów i pleśni, które mogą być bardzo niebezpieczne dla Twojego zdrowia. Czy możesz się przed nimi bronić? Oczywiście! Sprawdź jak!

 

Toaletę należy myć regularnie i tego na pewno nie trzeba tłumaczyć. Najszybciej i najprościej umyjesz ją z pomocą płynu lub żelu do WC, np. General Fresh. Nasze produkty do czyszczenia WC doskonale usuwają uporczywe osady z kamienia, wszelkie zabrudzenia i jednocześnie wybielają powierzchnię. Używając wybranego płynu lub żelu raz w tygodniu, możesz mieć pewność, że nie będziesz musiał szorować muszli, aby wreszcie zobaczyć ją spod warstwy kamienia. Jednak sam płyn nie rozwiązuje problemu codziennego dbania o higienę w Twojej toalecie. Zastanawiasz się co zrobić? Odpowiedź jest prosta: stosuj kostkę do WC.

Podstawową zaletą kostki do WC jest to, że działa za każdym razem, kiedy naciśniesz przycisk spłuczki. Kostka toaletowa, zarówno ta w tradycyjnym koszyczku, jak też trzykomorowa, uwalnia aktywne substancje podczas kontaktu z wodą. Tym samym wnętrza muszli nie obmywa już sama woda, ale specjalistyczny płyn. Czyszcząca moc kostek General Fresh zapewnia natychmiastowe usunięcie zabrudzeń, które są pożywką dla bakterii i wirusów, a jednocześnie są przyczyną nieprzyjemnego zapachu w toalecie. Brak zabrudzeń i idealnie gładka powierzchnia muszli to również mniejsze prawdopodobieństwo osadzania się kamienia. Stosując kostkę do WC przerywasz błędne koło, które polega na ciągłym namnażaniu się problemów: od zabrudzeń do osadów, od osadów do kamienia, a od kamienia tylko krok do kolejnych zabrudzeń.

 

General Fresh to prekursor na polskim rynku kostek do WC. Specjalnie z myślą o Twoim pełnym zadowoleniu stworzyliśmy szeroką gamę produktów, które są na rynku już 24 lata! Od tradycyjnych kostek, przez „kostki” z wkładem żelowym, aż po najnowsze – trzykomorowe. Poza różnorodnością form, możesz wybierać także między wieloma wariantami zapachowymi. Dzięki temu czystości w Twojej toalecie będzie towarzyszyć świeżość, która każdego dnia przypomni Ci, że higiena i bezpieczeństwo może iść w parze z wygodą i bezkonkurencyjnymi cenami.