28 Października 2019

Dlaczego produkty General Fresh są tak tanie?

Produkty General Fresh goszczą na półkach wielu Polek i Polaków. Część klientów zastanawia się jednak, co stoi za ich ceną. Postanowiliśmy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego produkty General Fresh są tak tanie. Wbrew pozorom niska cena i wysoka jakość mogą iść w parze!


Produkty prosto z Polski

Przede wszystkim warto zaznaczyć, że zdecydowana większość produktów General Fresh jest produkowana w Polsce. Zakład Pol-Hun został założony w 1990 roku w Koluszkach i tutaj produkuje do dzisiaj. Dodatkowo od 2006 roku General Fresh wytwarza już nie tylko produkty, ale także przeważającą część ich opakowań. Oznacza to, że możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie. Nie musimy ponosić dużych kosztów transportu i negocjować cen z innymi dostawcami. Polska produkcja daje nam komfort wyboru, dzięki któremu Polacy mogą płacić mniej za więcej.

Jeden z liderów

W 1992 roku General Fresh produkował tylko jeden produkt – kostkę do WC. Wtedy była to rewolucja; nikt w Polsce jeszcze nie wytwarzał tego produktu. Firma sama musiała opracować wszystkie technologie i stworzyć zespół wyszkolonych ludzi. Co ciekawe, nawet dzisiaj jest to produkt, który kosztuje mniej niż 2 zł. Mimo wielu trudności priorytety General Fresh nie zmieniły się na przestrzeni wszystkich tych lat.

Na początku działalności nie przypuszczano, że gama produktów marki będzie aż tak szeroka. Tymczasem już dwa lata później firma pozyskała pierwszego globalnego klienta, a w 1999 roku musiała powiększyć swoją fabrykę. Obecnie rozsyła swoje produkty nie tylko po Europie, ale również za ocean. Współpracuje z klientami w Ameryce, Azji i Afryce. Dzięki temu, że General Fresh ma pozycję lidera w swojej branży i prowadzi produkcję na szeroką skalę, może mieć kontrolę nad cenami rynkowymi. Staramy się zatem, aby zawsze było i tanio, i dobrze. Przykładem takich starań mogą być płyny do podłóg, których ceny zaczynają się już od 4 zł. To średnio o 6 zł taniej niż u konkurencji!

Wydajne receptury

General Fresh to firma z niemal trzydziestoletnią tradycją. W tym czasie zdążyła opracować skuteczne i wydajne receptury. Rozwiązania, które miały swój początek w laboratorium General Fresh, zapewniają dzisiaj ciągłość produkcji i są ciągle udoskonalane. Dzięki efektywnym metodom wytwarzania produktów możemy gwarantować atrakcyjność ceny. Wiemy już, co się sprawdza i ile jest warte. Nie zawyżamy cen podstawowych produktów, zamiast tego wdrażamy nowe technologie. Stawiamy na solidność i powtarzalność produkcji.

Olejek do wc - 8,07 zł

Dystrybucja blisko Twojego domu

Niska cena produktów General Fresh wynika też z tego, że skupiamy się na dystrybucji w lokalnych sklepach. Chcemy bowiem, aby nasza marka kojarzyła się z dostępnością i rodziną. Chętnie współpracujemy z osiedlowymi sklepami – tymi, które są blisko Twojego domu i które oferują dobrą cenę. Prowadzimy też sprzedaż w internetowym sklepie General Fresh, w którym produkty są jeszcze tańsze, a promocje pojawiają się regularnie. Kupując prosto od producenta, możesz skorzystać z takich okazji jak nabłyszczacz do zmywarek za 5,35 zł czy pochłaniacz zapachów za 2,19 zł.  Dodatkowo, posiadając Kartę Dużej Rodziny, możesz cieszyć się rabatem na zakupy w wysokości 17%.