29 Lipca 2016

Dobór właściwej gąbki do czyszczonej powierzchni

 

Różnorodność akcesoriów służących do sprzątania może przyprawić o zawrót głowy i pojawienie się w niej pytania „ale po co to wszystko?”. Odpowiedź jest wyjątkowo prosta: dla Twojej wygody. Oczywiście, możesz próbować walczyć z wszystkimi zabrudzeniami jedną ściereczką lub gąbką. Tylko teraz to my zapytamy: „Ale po co się męczyć?”. Zobacz jak w prosty sposób możesz ułatwić sobie sprzątanie.

 

Zmywak kuchenny General Fresh

Zmywak kuchenny General Fresh to niezastąpiona pomoc podczas każdego zmywania. Każdy zmywak jest wyposażony w miękką i wyjątkowo wytrzymałą gąbkę (idealną do mycia nawet delikatnego szkła i porcelany), a także czyścik (który pomoże usunąć zaschnięte resztki z talerzy i garnków). Z nim każde zmywanie będzie przyjemnością

Ścierki gąbczaste „Major Domus”

Połączenie chłonności gąbki z dużą powierzchnią czyszczącą tradycyjnej ściereczki – to najkrótsza charakterystyka naszych ścierek gąbczastych „Major Domus”. Idealne do mycia sprzętów AGD, kuchennych blatów i frontów szafek. Sprawdzą się również podczas czyszczenia ścian wyłożonych płytkami.

Folia aluminiowa

O niezwykłych właściwościach folii aluminiowej pisaliśmy już tutaj. Dzięki niej możesz usunąć przypalone resztki, pozbędziesz się śniedzi z biżuterii i odnowisz żelazko.

 

Czyścik kuchenny Teflonex

Z wyjątkowo uporczywymi zabrudzeniami poradzisz sobie z czyścikiem kuchennym Teflonex. Z nim nawet przypalona patelnia i ruszta z grilla mogą zyskać nowe życie. To też doskonały pomocnik podczas odświeżania metalowych elementów balkonu lub tarasu.

 

Szczotki i szczoteczki

Używając szczotek i szczoteczek różnych rozmiarów i kształtów możesz dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc w Twojej kuchni czy łazience. Nawet zwykła szczoteczka do zębów może okazać się pomocna podczas czyszczenia fug, zakamarków kabiny prysznicowej czy piekarnika.

 

Ściereczki domowe „Major Domus”

Nie ma bardziej wszechstronnego akcesorium niż ściereczki domowe „Major Domus”. Sprawdzą się zarówno na sucho (wycieranie kurzy, polerowanie, mycie szyb i luster), jak i z użyciem wody zmieszanej z odpowiednim płynem (mycie blatów, podłóg, szaf i szafek, itp.). Będą pomagać Ci zarówno w domu, jak i w samochodzie. Dobrą wiadomością jest to, że możesz z nich korzystać wielokrotnie – wystarczy je wyprać po każdym sprzątaniu.

 

 

Odpowiednie dopasowanie sprzętu do powierzchni i charakteru zabrudzeń jest równie pomocne, co specjalistyczne środki czystości. Właściwy dobór nie tylko ułatwia prace porządkowe, ale także zapobiega niszczeniu czyszczonych powierzchni. Unikając przebarwień i zarysowań sprawisz, że wszystko, co Cię otacza będzie cieszyć oko pięknym wyglądem i służyć Ci wiernie całymi latami. A zatem – miłego sprzątania z General Fresh!