17 Marca 2020

Gdzie kupić produkty General Fresh?

Masz na oku jedną z naszych kostek do WC lub inny, świetny produkt, ale nie bardzo wiesz, gdzie go kupić? Przygotowaliśmy listę sklepów, w których znajdziesz środki General Fresh. Pora na zakupy!


Sklep online

Posiadamy własny sklep internetowy sklep.generalfresh.pl, w którym znajdziesz wszystkie nasze produkty. Honorujemy Kartę Dużej Rodziny i regularnie zmieniamy promocje. W naszym sklepie dostępne są również “specjalne”, niedostępne w innych sieciach produkty np. gadżety Wyrusz na szlak z całą rodziną.

Sieć Stokrotka

Współpracujemy z siecią sklepów spożywczo-przemysłowych Stokrotka. W sumie jest to 600 sklepów na terenie całej Polski, w których znajdują się nasze produkty. Szczegółowa lista sklepów znajduje się na stronie stokrotka.pl/nasze-sklepy. 

Sieć Carrefour

Produkty General Fresh znajdują się również w sieci sklepów wielkopowierzchniowych Carrefour. W zależności od sklepu oferta może się różnić. Wykaz wszystkich sklepów Carrefour znajdziesz na stronie lista sklepów Carrefour. 

Sieć Auchan

Niektóre nasze produkty znajdują się także w sieci sklepów Auchan. To hipermarkety z setkami lokali w całej Polsce (lista dostępna na tej stronie), ale istnieje też możliwość zrobienia zakupów online pod adresem auchandirect.pl.

Drogerie Marysieńka

Drogerie Marysieńka to szczególne sklepy, w których asortyment składa się w ponad 90 proc. tylko z polskich produktów. Nie mogło tam więc zabraknąć w pełni polskiej marki General Fresh. Sklepy drogerii Marysieńka znajdują się w Łodzi, Skierniewicach, Brzezinach i Warszawie.

Sieć Społem

Sieć Społem to jedna z najstarszych sieci sklepów spożywczych w Polsce. Produkty General Fresh również się w niej znajdują, chociaż oferta może się różnić. Pełną listę sklepów Społem znajdziesz na tej stronie. 

Sieć Dino

General Fresh współpracuje też z polską siecią sklepów Dino. Sieć posiada już ponad 1000 placówek. Jej sklepy znajdują się w województwach: wielkopolskim, dolnośląskim, lubuskim, opolskim, łódzkim, kujawsko-pomorskim, śląskim, mazowieckim, zachodniopomorskim, świętokrzyskim, małopolskim i pomorskim.

Lokalne sklepy

Produkty General Fresh są również dostępne w tysiącach lokalnych sklepów drogeryjnych i spożywczych w całej Polsce. Staramy się być marką blisko klientów, dlatego chętnie współpracujemy z niewielkimi sklepami osiedlowymi. Wszystkie punkty sprzedaży tego typu znajdziesz na naszej stronie, pod tym linkiem. Zachęcamy do zakupów!