07 Kwietnia 2016

General Fresh na rajdzie Szpiknik

Strefa Rowerowa Brzeziny to grupa kolarska, która od trzech lat realizuje swoje hobby skoncentrowane wokół sportu i turystyki rowerowej. Aktywne propagowanie zdrowego stylu życia to nie tylko jej cel statutowy, lecz przede wszystkim - autentyczna pasja, którą ta grupa niezwykle pozytywnych osób zaraża mieszkańców Brzezin i okolic. W General Fresh bliskie są nam obie idee - rowerem jeździmy nie tylko do pracy, a zainteresowanie zdrowiem i aktywność fizyczna to coś, bez czego większość osób związanych z General Fresh nie wyobraża sobie życia. 

Strefa Rowerowa Brzeziny, tak samo jak General Fresh, wspiera eventy związane z tematyką zdrowotną i właśnie z tego powodu spotkaliśmy się w niedzielę 3 kwietnia 2016. Wtedy w Szpitalu Specjalistycznym w Brzezinach odbyła sie akcja rejestracji dawców szpiku i komórek macierzystych. Byliśmy na miejscu, a każdy, kto zarejestrował się jako potencjalny dawca, otrzymał upominek od General Fresh :)

W miejscu rejestracji dawców prowadzony był również dla wszystkich chętnych bezpłatny pomiar glukozy we krwi. 

Akcja rejestracji dawców stała się okazją do zorganizowania specjalnego 30-kilometrowego rajdu o nazwie "Szpiknik". Dopisała zarówno pogoda, jak i humory uczestników. Czekamy na kolejne spotkanie :)