Logo General Fresh
General Fresh 9 maja 2017 3 min czytania
Praktyczne rozwiązania

Jak dbać o czystość w samochodzie?

zrzut ekranu 2017 05 09 o 155349 5910

Nieważne, czy Twój samochód to Twoje oczko w głowie, czy traktujesz go tylko jako sposób na szybkie i wygodne przemieszczanie się. Brudny samochód to wstyd! I doskonale wiesz, że liczy się nie tylko stan karoserii... „Liczy się wnętrze” to nie pusty frazes, to czysta prawda. A skoro czysta, pora zadbać o czystość w Twoim samochodzie. Do dzieła!

  1.  „To co cesarskie – cesarzowi, to co samochodowe – samochodowi”. Co to oznacza? Pora zabrać z samochodu wszystkie przedmioty, których miejsce docelowe jest zupełnie inne. Oddaj dzieciom ich zabawki, zabierz do domu korespondencję wrzuconą do skrytki, wyjmij z bagażnika zakupy, które zwiedziły z Tobą już setki kilometrów, bo „to się nie popsuje”.
  2.  Nakarm worek na śmieci. Podczas usuwania z samochodu zbędnych gadżetów, na pewno natrafiłeś na stertę śmieci w postaci zużytych chusteczek, papierków, kubków plastikowych... Oddaj je wszystkie na żer dla worka na śmieci. A jeśli sięgniesz po worek na śmieci od General Fresh, to możesz być pewien, że on wytrzyma naprawdę wiele. Na koniec opróżnij (jeśli jest z czego) popielniczkę.
  3.  Dywaniki i wycieraczki na trzepak. Jak tylko pozbędziesz się nagromadzonego piasku i zaschniętego błota, Twój samochód zyska sto punktów w rankingu czystości.
  4.  Jak w salonie. Chcesz, aby każdy, kto usiądzie w Twoim samochodzie poczuł się komfortowo? Pora zadbać o tapicerkę. Pierwszy krok to odkurzanie. Wybierz najwygodniejszą dla siebie opcję: odkurzacz domowy, odkurzacz bezprzewodowy, odkurzacz na „dwójkę” ze stacji benzynowej. Drugi krok to odświeżenie tapicerki. Do którego niezastąpiony okaże się spray do tkanin Arola.
  5.  Błyszczący kokpit. Dla pozbycia się zabrudzeń z plastikowych i skóropodobnych elementów wewnątrz samochodu, możesz wykorzystać chusteczki nawilżane do auta General Fresh. One nie tylko skutecznie czyszczą – jednocześnie nabłyszczają i zabezpieczają kokpit przed ponownymi zabrudzeniami i kurzem.
  6.  Lśniące szyby. Tutaj wystarczy rolka ręczników papierowych i płyn do szyb Splash. Ten zestaw możesz wykorzystać również wtedy, gdy zapomnisz o chusteczkach nawilżanych do auta General Fresh ;).
  7.  Nie ma świeżości bez czystości. I nie może być czystości bez świeżości. Właśnie dlatego ostatnim z siedmiu wspaniałych punktów dbania o czystość w aucie jest wybór idealnego odświeżacza powietrza do samochodu.

Każdy z nas jest inny i ma swoje upodobania. General Fresh wie o tym doskonale. Dlatego mamy dla Ciebie całą linię odświeżaczy General Fresh dedykowanych właśnie do samochodów. Możesz wybierać nie tylko spośród sześciu form odświeżaczy, ale także z wielu wariantów zapachowych. A wszystko to z miłości do świeżości, z miłości do czystości!

To może Cię zainteresować

shutterstock 528721780201
Praktyczne rozwiązania
Naturalne środki czystości są coraz bardziej popularne, a samodzielne metody czyszczenia różnych...
Logo General Fresh
General Fresh
4 września 2023 3 min czytania
carautumn
Praktyczne rozwiązania
Zmiana pór roku z letnich na zimowe wiąże się nie tylko ze zmianą krajobrazu za oknem, ale...
Logo General Fresh
General Fresh
29 sierpnia 2023 5 min czytania
biuro
Praktyczne rozwiązania
Czystość w biurze odgrywa kluczową rolę zarówno w wydajności pracy, jak i w ogólnym...
Logo General Fresh
General Fresh
17 maja 2023 5 min czytania
wiosenne czyszczenie auta
Praktyczne rozwiązania
Wiosna to idealny moment na gruntowne czyszczenie auta. Czyszczenie samochodu gwarantuje cenne walory...
Logo General Fresh
General Fresh
17 kwietnia 2023 4 min czytania