Logo General Fresh
General Fresh 12 września 2017 3 min czytania
Praktyczne rozwiązania

Jak udrożnić odpływ?

zrzut ekranu 2017 09 12 o 131608 6111

Zapchany odpływ to poważny kłopot. Po pierwsze: uniemożliwia korzystanie z umywalki, wanny/prysznica lub zlewu. Po drugie: szybko generuje kolejny problem w postaci nieprzyjemnego zapachu z rur. Po trzecie (chyba najgroźniejsze): może stać się przyczyną zalania mieszkania lub nawet całego pionu. Jak zatem szybko i bezpiecznie udrożnić odpływ? Czy konieczna będzie interwencja hydraulika? Zanim zdecydujesz się zadzwonić po fachowca, sprawdź, jaki sposób na zapchany odpływ ma dla Ciebie General Fresh!

Naturalnie

Dla fanów stylu EKO mamy sprawdzony sposób oparty o sodę oczyszczoną i ocet. Do zapchanej rury odpływu trzeba wsypać 3/4 szklanki sody, a następnie zalać ją 1/2 szklanki octu. Szybko zakryj odpływ korkiem, ale uważaj – wszystko będzie się bardzo mocno pienić. Uważaj na oczy (warto założyć okulary – choćby przeciwsłoneczne) i dłonie (rękawice przy takich pracach to podstawa). Tak uposażony odpływ zostaw na 30 minut. W międzyczasie zagotuj pełen czajnik wody. Po upływie pół godziny wyciągnij korek, zalej odpływ bardzo gorącą wodą z czajnika. Następnie spłucz wszystko intensywnym strumieniem ciepłej wody z kranu. I gotowe!

Nurek w akcji

Jeśli nie lubisz takich eksperymentów lub po prostu cenisz swój czas i mieć pewność, że stosowany środek jest naprawdę skuteczny – mamy dla Ciebie coś specjalnego. Środek do udrażniania rur Nurek od General Fresh to rozwiązanie problemu każdego zapchanego odpływu, zarówno w kuchni, łazience, jak i innych pomieszczeniach. Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Unikalny skład środka Nurek bez trudu poradzi sobie ze złogami z tłuszczu i/lub mydlin, rozpuści skrawki papieru, waty, resztki jedzenia, a nawet włosy. Środek do udrażniania rur Nurek od General Fresh sprawdzi się wszędzie, bo dociera w każdy zakamarek i zagłębienie w systemie odpływowym.

Jaki z tego wniosek? Środek do udrażniania rur Nurek od General Fresh sprawi, że wzywanie na pomoc hydraulika nie będzie już potrzebne. A kiedy razem z nami rozwiążesz problem zapchanego odpływu, pamiętaj: Nurek sprawdza się nie tylko w sytuacjach kryzysowych, ale pomaga zapobiegać ich nawrotom w przyszłości. Wystarczy, że raz na kwartał sięgniesz po Nurka, a problem zapchanego odpływu odejdzie w niepamięć. General Fresh – z miłości do świeżości, z miłości do czystości!

To może Cię zainteresować

pexels pixabay 38325 1
W domu
Zachowanie czystości w domu to podstawa sprawnego, bezpiecznego i schludnego funkcjonowania wszystkich...
Logo General Fresh
General Fresh
12 kwietnia 2024 3 min czytania
generic 8473530 1280 1
Praktyczne rozwiązania
W czasach, gdy coraz częściej szukamy ekologicznych rozwiązań i przykładamy znacznie większą uwagę do...
Logo General Fresh
General Fresh
21 marca 2024 5 min czytania
shutterstock 528721780201
Praktyczne rozwiązania
Naturalne środki czystości są coraz bardziej popularne, a samodzielne metody czyszczenia różnych...
Logo General Fresh
General Fresh
4 września 2023 5 min czytania
carautumn
Praktyczne rozwiązania
Zmiana pór roku z letnich na zimowe wiąże się nie tylko ze zmianą krajobrazu za oknem, ale...
Logo General Fresh
General Fresh
29 sierpnia 2023 5 min czytania