29 Stycznia 2016

Jak w kilku krokach zadbać o czystość w łazience?

Łazienka i toaleta to szczególnie ważne miejsca w każdym domu. Z jednej strony kojarzą się one z intymnością, a z drugiej wiemy, że każdy może z nich skorzystać. Nic dziwnego, że zależy nam, aby łazienka i toaleta lśniły czystością, którą potwierdza świeży zapach. Dlatego warto zadbać, aby były takie na co dzień. Ale jak to zrobić, skoro czasem brakuje czasu? Oto kilka prostych sposobów. 

 

  • Staraj się sprzątać na bieżąco. Najprostszym sposobem na zachowanie porządku jest regularne usuwanie bałaganu. Kosmetyki, ręczniki i inne artykuły łazienkowe odkładaj od razu na swoje miejsce – skoro i tak kiedyś musisz to zrobić, tak będzie prościej, niż czekać na “wielką kumulacje”.

  • Nie czekaj aż wyschnie. Jeśli rozlała Ci się woda albo widzisz pozostałości piany – weź ręcznik papierowy lub ściereczkę i wytrzyj je od razu. W ten sposób unikniesz plam i zacieków, na których brud i kurz usadzają się najszybciej. Do zaschniętych plam użyj nawilżanych chusteczek.

  • Zawieś w toalecie kostkę do WC. Może wydaje Ci się to banalne, ale to bardzo ważne. Podobnie jak to, jaką kostkę wybierzesz. Jeśli uważasz, że to bez znaczenia – wypróbuj kostkę do WC Tri-Force marki General Fresh. Już po kilku dniach zauważysz różnicę. Dlaczego? Kostka Tri-Force posiada trzykomorową zawieszkę o wydłużonej linii, dzięki czemu aktywne składniki działają na całej powierzchni muszli. Innowacyjna formuła skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, a tym samym zapobiega tworzeniu się osadów. Co równie ważne, kostka do WC Tri-Force przeciwdziała gromadzeniu się kamienia i jest bardzo wydajna. Przez cały czas jej użytkowania Twojej toalecie będzie towarzyszyć świeży zapach w wybranym wariancie (morze, las, cytryna lub kwiaty).

 

Z kostką do WC Tri-Force nie musisz się obawiać o stan toalety, nawet przy niezapowiedzianej wizycie znajomych czy rodziny. A jeśli do tego wyrobisz w sobie opisane wcześniej nawyki i klikniesz w zdjęcie poniżej, Twoja łazienka już zawsze będzie królestwem czystości i świeżości :)