Logo General Fresh
General Fresh 29 stycznia 2016 2 min czytania
W łazience

Jak w kilku krokach zadbać o czystość w łazience?

bathroom 809820 1920 1504

Łazienka i toaleta to szczególnie ważne miejsca w każdym domu. Z jednej strony kojarzą się one z intymnością, a z drugiej wiemy, że każdy może z nich skorzystać. Nic dziwnego, że zależy nam, aby łazienka i toaleta lśniły czystością, którą potwierdza świeży zapach. Dlatego warto zadbać, aby były takie na co dzień. Ale jak to zrobić, skoro czasem brakuje czasu? Oto kilka prostych sposobów. 

 

  • Staraj się sprzątać na bieżąco. Najprostszym sposobem na zachowanie porządku jest regularne usuwanie bałaganu. Kosmetyki, ręczniki i inne artykuły łazienkowe odkładaj od razu na swoje miejsce – skoro i tak kiedyś musisz to zrobić, tak będzie prościej, niż czekać na “wielką kumulacje”.

  • Nie czekaj aż wyschnie. Jeśli rozlała Ci się woda albo widzisz pozostałości piany – weź ręcznik papierowy lub ściereczkę i wytrzyj je od razu. W ten sposób unikniesz plam i zacieków, na których brud i kurz usadzają się najszybciej. Do zaschniętych plam użyj nawilżanych chusteczek.

  • Zawieś w toalecie kostkę do WC. Może wydaje Ci się to banalne, ale to bardzo ważne. Podobnie jak to, jaką kostkę wybierzesz. Jeśli uważasz, że to bez znaczenia – wypróbuj kostkę do WC Tri-Force marki General Fresh. Już po kilku dniach zauważysz różnicę. Dlaczego? Kostka Tri-Force posiada trzykomorową zawieszkę o wydłużonej linii, dzięki czemu aktywne składniki działają na całej powierzchni muszli. Innowacyjna formuła skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, a tym samym zapobiega tworzeniu się osadów. Co równie ważne, kostka do WC Tri-Force przeciwdziała gromadzeniu się kamienia i jest bardzo wydajna. Przez cały czas jej użytkowania Twojej toalecie będzie towarzyszyć świeży zapach w wybranym wariancie (morze, las, cytryna lub kwiaty).

 

Z kostką do WC Tri-Force nie musisz się obawiać o stan toalety, nawet przy niezapowiedzianej wizycie znajomych czy rodziny. A jeśli do tego wyrobisz w sobie opisane wcześniej nawyki i klikniesz w zdjęcie poniżej, Twoja łazienka już zawsze będzie królestwem czystości i świeżości :)

 

 

 

To może Cię zainteresować

szafka pod zlewem
W łazience
Każdy, kto kiedykolwiek stanął przed wyzwaniem organizacji szafki pod zlewem, wie, że to nie lada...
Logo General Fresh
General Fresh
14 grudnia 2023 2 min czytania
kamien w toalecie
W łazience
Kamień w toalecie to problem, z którym boryka się wiele gospodarstw domowych. Nie tylko szpeci...
Logo General Fresh
General Fresh
11 grudnia 2023 5 min czytania
wanna prysznic
W łazience
Prysznic czy wanna? To pytanie, przed którym stoi każda osoba, która decyduje się na...
Logo General Fresh
General Fresh
6 grudnia 2023 4 min czytania
czyszczenielazienki
W łazience
Sprzątanie łazienki to dla Ciebie nieprzyjemny i czasochłonny obowiązek? Nie musi dłużej tak być....
Logo General Fresh
General Fresh
21 czerwca 2023 4 min czytania