Produkcja opakowań

Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych

Firma POL-HUN jest przede wszystkim właścicielem marki General Fresh, oferującej szeroki wybór produktów chemii gospodarczej o różnorodnych kompozycjach zapachowych. Jednak istotną gałąź naszej działalności stanowi również produkcja opakowań na zindywidualizowane zamówienia klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów, nasze produkty tworzone są w pełnej gamie kolorystycznej oraz wzorniczej – tworzymy także opakowania w wersji z „uchem”.

01 Wyspecjalizowani pracownicy

FUNDAMENTY NASZEJ DZIAŁALNOŚCI

Nasze wyroby powstają z najwyższej jakości Polietylenu i Polipropylenu, w technologii wytłaczania z rozdmuchem w zakresie od 250 do 1000 ml, oraz z PET-G w technologii wytłaczania z rozdmuchem w zakresie od 50 do 100 ml. Przygotowujemy również zamknięcia do butelek, zgodne z zamówieniami naszych klientów.

Fundamentem naszej działalności jest wieloletnie doświadczenie, owocujące wysoką jakością wyrobów. Nie spoczywamy jednak na laurach – nieustannie podnosimy standardy pracy, aby jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania naszych klientów i nigdy nie zawieść ich zaufania. Starannie monitorujemy przygotowanie produktów, na wszystkich etapach ich powstawania. Najwyższą jakość wykonania gwarantuje nasz nowoczesny park maszynowy. 

02 Nowoczesny park maszynowy

D ecydując się na skorzystanie z naszej oferty, mogą liczyć Państwo na wysokie walory użytkowe zamówionych opakowań. Nasza firma liczy sobie już 25 lat, a linia produkcyjna opakowań, niewiele mniej, bo 10. W tym czasie nabyliśmy niezbędne doświadczenie pozwalające tworzyć bogaty wachlarz produktów, charakteryzujących się nie tylko atrakcyjnym wyglądem, ale również konkurencyjnymi cenami.

N aszym wielkim atutem, oprócz 25-letniego stażu, jest nowoczesny park maszynowy zawierający m.in. linie produkcyjne do kostki toaletowej MAZZONI, linie pakujące w blistry KOCH czy maszyny zawijające ILAPACK, GIMA. Posiadamy również system do monitorowania i optymalizacji produkcji klasy (MES) oraz System Zarządzania Jakością TUV NORD, PN-EN ISO 9001:2009 (utrzymany nieprzerwanie od 2004 roku)

W szystkie etapy naszej pracy przebiegają  zgodnie z normami Unii Europejskiej. Możemy poszczycić się Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej (przyznawanym nam nieprzerwanie już od 2009) oraz 4 krotnie przyznanym tytułem Gazeli Biznesu. Na straży wysokich standardów działalności POL-HUN stoi także system do monitorowania i optymalizacji produkcji klasy (MES), System Zarządzania Jakością TUV NORD, PN-EN ISO 9001:2009 (utrzymany nieprzerwanie od 2011).

03 Najlepsza jakość
04
05
06