Logo General Fresh
General Fresh 4 marca 2019 3 min czytania
W łazience

Jeden produkt, który rozwiązuje problem brudnej toalety

zrzut ekranu 2019 03 04 o 122608 6458

Brudna toaleta to powszechny problem. Wszyscy walczymy z osadem i bakteriami, niewiele zastanawiając się nad ryzykiem związanym z zaniedbaną ubikacją. Niestety, przywiązujemy wagę przede wszystkim do wizualnego efektu. Jakie są skutki brudnej toalety i czy naprawdę musimy używać setki środków do jej czyszczenia?

Brudna toaleta – ryzyko

Należy to jasno powiedzieć: nawet w najczystszej toalecie znajdują się drobnoustroje szkodliwe dla człowieka. Jest to doskonałe miejsce dla rozwoju uciążliwych chorób wirusowych, np. grypy. Najgorszym przeciwnikiem jest jednak pałeczka okrężnicy, czyli bakteria E.coli. Odpowiada ona za zatrucia pokarmowe, zakażenia dróg moczowych, a w skrajnych przypadkach za sepsę. W toalecie mogą znaleźć się też rotawirusy, wszelkiego rodzaju paciorkowce oraz gronkowce, a nawet patogeny chorób wenerycznych.

Jeśli ostatnio miałeś do czynienia z grypą lub chorobą układu oddechowego bardzo możliwe, że winowajcą była brudna toaleta. A to i tak najmniej szkodliwe efekty zaniedbanej ubikacji.

Jak czyścić toaletę?

W sieci znajduje się wiele porad czyszczenia toalety – od zaleceń użycia naturalnych środków (cytryna, ocet) po polecenia silnej chemii. Większość ludzi twierdzi zresztą, że produkty chemiczne załatwiają sprawę i nic ponadto zrobić nie można.

Z drugiej jednak strony mało kto ma w szafce tylko jeden produkt, który zadba o toaletę. Zazwyczaj są to minimum trzy: płyn, żel, kostki. Z takim zestawem sądzi się, że toaleta jest czysta, a ryzyko chorób minimalne. Ale czy na pewno?

Fakt: większość środków chemicznych jedynie czyści toaletę, ale nie zapobiega rozwojowi drobnoustrojów i ich rozprzestrzenianiu się. Oznacza to, że toaleta niemal zawsze jest… brudna.

Produkt, który rozwiązuje problem brudnej toalety

Czy z brudną toaletą trzeba żyć? Czy musimy ją codziennie zalewać masą chemicznych specyfików? Na szczęście nie! Z pomocą przychodzi rewelacyjny olejek do WC General Fresh.

Dlaczego WC Protect Oil jest rewolucyjny?

  • Produkt nie tylko czyści, ale przede wszystkim chroni przed kamieniem i bakteriami.
  • Czas działania jest długi (7 dni). 
  • Innowacyjny system 99% PROTECT zapewnia higieniczną czystość, chroniąc przed wszelkimi drobnoustrojami.
  • WC Protect Oil jest całkowicie biodegradowalny, czyli przyjazny środowisku.
  • Produkt został stworzony z myślą o komforcie użytkownika; można go aplikować do góry nogami, nie bojąc się styczności ręki z muszlą.

Olejek ochronny do WC to wyjątkowy produkt, który optymalnie rozwiązuje problem brudnej toalety. Nie tylko ją czyści i odświeża, ale również zabezpiecza, sprawiając, że ryzyko chorób jest minimalne. Ponadto kilka produktów w jednym? To po prostu oszczędność!

Koniec z brudną toaletą

Nie musimy już martwić się wiecznie brudną toaletą. Najnowsze rozwiązania General Fresh sprawiają, że czyszczenie ubikacji jest nie tylko łatwiejsze, ale również szybsze, skuteczniejsze i bardziej ekonomiczne. Czy potrzeba czegoś więcej?

 

To może Cię zainteresować

szafka pod zlewem
W łazience
Każdy, kto kiedykolwiek stanął przed wyzwaniem organizacji szafki pod zlewem, wie, że to nie lada...
Logo General Fresh
General Fresh
14 grudnia 2023 3 min czytania
kamien w toalecie
W łazience
Kamień w toalecie to problem, z którym boryka się wiele gospodarstw domowych. Nie tylko szpeci...
Logo General Fresh
General Fresh
11 grudnia 2023 5 min czytania
wanna prysznic
W łazience
Prysznic czy wanna? To pytanie, przed którym stoi każda osoba, która decyduje się na...
Logo General Fresh
General Fresh
6 grudnia 2023 4 min czytania
czyszczenielazienki
W łazience
Sprzątanie łazienki to dla Ciebie nieprzyjemny i czasochłonny obowiązek? Nie musi dłużej tak być....
Logo General Fresh
General Fresh
21 czerwca 2023 4 min czytania