Logo General Fresh
General Fresh 5 grudnia 2018 2 min czytania
Praktyczne rozwiązania

Który odświeżacz do samochodu wybrać?

car perfume vent new car www 1564

W samochodach spędzamy coraz więcej czasu. Warto zatem zadbać o to, aby nasza podróż była komfortowa. Jednym ze sprawdzonych sposobów na miłą jazdę jest dobry odświeżacz samochodowy. Mamy ich jednak kilka rodzajów. Który będzie dla Ciebie najlepszy?

Choinka

Choinka to tradycyjny zapach samochodowy. Można nawet stwierdzić, że z biegiem lat stała się kultową częścią wyposażenia auta. Panuje jednak przeświadczenie o nietrwałości choinek zapachowych, co jest nieprawdą. Zawieszki zapachowe tego typu są zaprojektowane tak, aby utrzymywały swoją woń przez długi czas. Dodatkowo producenci dbają o ich szczelne opakowania. Nie ma więc potrzeby obawiać się, że kupujemy choinkę, która już nie pachnie i nie odświeży samochodu.
http://generalfresh.pl/swiezosc/odswiezacze-samochodowe/choinki-zapachowe-car-perfume

Zapach w słoiczku

Ostatnio na popularności zyskały zapachy samochodowe przechowywane w małych słoiczkach. Zawieszone w pojeździe wyglądają nowocześnie i schludnie. Zapach wydobywa się z drewnianej zakrętki słoiczka oraz starcza na długo. Jest to doskonały wybór dla minimalistów, którym zależy na zapachu samochodowym pełniącym również funkcję dodatku.

Woreczek z perełkami

Kolejną propozycją odświeżacza samochodowego jest zapach oddawany przez perełki przechowywane w woreczku. Materiał takiego gustownego woreczka często jest przezroczysty. Dzięki temu zapach samochodowy prezentuje się niezwykle estetycznie i jest zauważalny. Jeżeli zatem zależy nam na trwałym zapachu oraz przykuwającym oko wyglądzie, powinniśmy wybrać woreczek z perełkami.

Zapach zakładany na kratkę wentylacyjną

Tak mocowany zapach to najlepsze rozwiązanie dla kierowców, którzy nie lubią, gdy odświeżacz zawieszony na lusterku ich rozprasza. Nie jest to jednak jedyna zaleta takiego odświeżacza. Zapach samochodowy zakładany na kratkę wentylacyjną jest bowiem bardzo trwały, a przede wszystkim intensywny. 

Wybór odświeżacza nie jest w rzeczywistości trudny. Aby wybrać najlepszy, należy po prostu zastanowić się, czego od niego oczekujemy. Czy zależy nam może na tradycyjnym wyglądzie choinki a może na gustownym słoiczku zapachowym? Jeżeli odpowiemy sobie na te pytania, wybór na pewno będzie łatwiejszy. 

To może Cię zainteresować

shutterstock 528721780201
Praktyczne rozwiązania
Naturalne środki czystości są coraz bardziej popularne, a samodzielne metody czyszczenia różnych...
Logo General Fresh
General Fresh
4 września 2023 2 min czytania
carautumn
Praktyczne rozwiązania
Zmiana pór roku z letnich na zimowe wiąże się nie tylko ze zmianą krajobrazu za oknem, ale...
Logo General Fresh
General Fresh
29 sierpnia 2023 5 min czytania
biuro
Praktyczne rozwiązania
Czystość w biurze odgrywa kluczową rolę zarówno w wydajności pracy, jak i w ogólnym...
Logo General Fresh
General Fresh
17 maja 2023 5 min czytania
wiosenne czyszczenie auta
Praktyczne rozwiązania
Wiosna to idealny moment na gruntowne czyszczenie auta. Czyszczenie samochodu gwarantuje cenne walory...
Logo General Fresh
General Fresh
17 kwietnia 2023 4 min czytania