Logo General Fresh
General Fresh 5 grudnia 2018 2 min czytania
Praktyczne rozwiązania

Który odświeżacz do samochodu wybrać?

car perfume vent new car www 1564

W samochodach spędzamy coraz więcej czasu. Warto zatem zadbać o to, aby nasza podróż była komfortowa. Jednym ze sprawdzonych sposobów na miłą jazdę jest dobry odświeżacz samochodowy. Mamy ich jednak kilka rodzajów. Który będzie dla Ciebie najlepszy?

Choinka

Choinka to tradycyjny zapach samochodowy. Można nawet stwierdzić, że z biegiem lat stała się kultową częścią wyposażenia auta. Panuje jednak przeświadczenie o nietrwałości choinek zapachowych, co jest nieprawdą. Zawieszki zapachowe tego typu są zaprojektowane tak, aby utrzymywały swoją woń przez długi czas. Dodatkowo producenci dbają o ich szczelne opakowania. Nie ma więc potrzeby obawiać się, że kupujemy choinkę, która już nie pachnie i nie odświeży samochodu.
https://generalfresh.pl/swiezosc/odswiezacze-samochodowe/choinki-zapachowe-car-perfume

Zapach w słoiczku

Ostatnio na popularności zyskały zapachy samochodowe przechowywane w małych słoiczkach. Zawieszone w pojeździe wyglądają nowocześnie i schludnie. Zapach wydobywa się z drewnianej zakrętki słoiczka oraz starcza na długo. Jest to doskonały wybór dla minimalistów, którym zależy na zapachu samochodowym pełniącym również funkcję dodatku.

Woreczek z perełkami

Kolejną propozycją odświeżacza samochodowego jest zapach oddawany przez perełki przechowywane w woreczku. Materiał takiego gustownego woreczka często jest przezroczysty. Dzięki temu zapach samochodowy prezentuje się niezwykle estetycznie i jest zauważalny. Jeżeli zatem zależy nam na trwałym zapachu oraz przykuwającym oko wyglądzie, powinniśmy wybrać woreczek z perełkami.

Zapach zakładany na kratkę wentylacyjną

Tak mocowany zapach to najlepsze rozwiązanie dla kierowców, którzy nie lubią, gdy odświeżacz zawieszony na lusterku ich rozprasza. Nie jest to jednak jedyna zaleta takiego odświeżacza. Zapach samochodowy zakładany na kratkę wentylacyjną jest bowiem bardzo trwały, a przede wszystkim intensywny. 

Wybór odświeżacza nie jest w rzeczywistości trudny. Aby wybrać najlepszy, należy po prostu zastanowić się, czego od niego oczekujemy. Czy zależy nam może na tradycyjnym wyglądzie choinki a może na gustownym słoiczku zapachowym? Jeżeli odpowiemy sobie na te pytania, wybór na pewno będzie łatwiejszy. 

To może Cię zainteresować

pexels cottonbro 4107249 1
W domu
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści niesie regularne odkurzanie Twojego domu? To nie...
Logo General Fresh
General Fresh
23 kwietnia 2024 2 min czytania
pexels tima miroshnichenko 6195955 1
W domu
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wiele czasu spędzasz na kanapie? To ona jest świadkiem wielu rodzinnych...
Logo General Fresh
General Fresh
17 kwietnia 2024 9 min czytania
pexels tima miroshnichenko 6195273 1
Praktyczne rozwiązania
Utrzymanie czystości w domu to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim zdrowia i komfortu...
Logo General Fresh
General Fresh
15 kwietnia 2024 9 min czytania
pexels pixabay 38325 1
W domu
Zachowanie czystości w domu to podstawa sprawnego, bezpiecznego i schludnego funkcjonowania wszystkich...
Logo General Fresh
General Fresh
12 kwietnia 2024 5 min czytania