02 Stycznia 2017

Najbardziej popularne produkty General Fresh w drugim półroczu 2016

Początek Nowego Roku to najlepszy moment na pewne podsumowania. Także dla General Fresh. Dlatego już czas przedstawić ranking naszych najpopularniejszych produktów w drugim półroczu 2016. Zobacz, które z nich najczęściej wybierali nasi Klienci. Być może ułatwi Ci to kolejne zakupy. Oto dziesięć najbardziej rozchwytywanych pozycji marki General Fresh.


1. Kostka do WC Tri-Force
Na pierwszym miejscu nadal króluje kostka do WC Tri-Force. Nic w tym dziwnego. Rewolucyjna formuła została zamknięta w specjalnej, bo wydłużonej trzykomorowej zawieszce. Dzięki temu nasza kostka dba o Twoją toaletę jak żadna inna. Kostka do WC Tri-Force nie tylko nie pozwala na osadzanie się zanieczyszczeń i kamienia, ale jednocześnie dba o świeży zapach w toalecie.

 

2. Kostka do Spłuczki Blu Force
Ta kostka jest najczęściej wybieranym produktem wśród tych, którzy wolą unikać zawieszek w WC. Higieniczna czystość w połączeniu z przyjemnym zapachem będzie efektem każdego naciśnięcia przycisku spłuczki.

3. Odświeżacz Powietrza w Żelu „Dynia” Gel Fresh Arola
Niezwykle prosty w obsłudze odświeżacz powietrza w żelu zyskuje coraz więcej zwolenników. Dlaczego? Wystarczy odkręcić delikatnie wieczko, postawić „dynię” na półce – i gotowe. Świeży zapach utrzymuje się w pomieszczeniu przez wiele tygodni. Gel Fresh Arola jest dostępny w dwunastu wariantach zapachowych – na pewno znajdziesz wśród nich zapach, który stanie się Twoim ulubionym.

 

4. Olejek Ochronny do WC Force
To nasza największa duma tego półrocza. Jako pierwsi w Europie przygotowaliśmy środek, który dba o higienę i świeżość w toalecie aż do dwóch tygodni od aplikacji. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnej formy olejku, który tworzy specjalną warstwę ochronną na powierzchni muszli klozetowej. Wystarczyło kilka miesięcy, aby Olejek Ochronny do WC Force zyskał rzeszę zadowolonych użytkowników.

5. Odświeżacz Car Perfume Retro
Prosta a zarazem elegancka forma, osiem specjalnie przygotowanych kompozycji zapachowych i niezwykła trwałość. Właśnie taki jest ulubiony odświeżacz do samochodu naszych Klientów. Car Perfume Retro w dyskretny sposób zapewnia przyjemny zapach podczas każdej podroży.     

6. Płyn do Czyszczenia Zmywarek Brilly
Płyn do czyszczenia zmywarek Brilly to dowód tego, że General Fresh ciągle podnosi standardy. Ulepszona formuła jeszcze skuteczniej czyści i chroni Twoją zmywarkę, która narażona jest na niezliczone zabrudzenia. Dzięki regularnemu stosowaniu płynu do czyszczenia zmywarek każdy cykl zmywania będzie powodem do zadowolenia z posiadania zmywarki.

7. Spray Splash "Lśniąca łazienka"     
Wszyscy, którzy czuli potrzebę posiadania jednego, ale skutecznego środka do sprzątania swojej łazienki znaleźli spełnienie swoich oczekiwań właśnie w nim. Spray Splash "Lśniąca łazienka"  pozwala usunąć osady z mydła, nalot z kamienia, a nawet rdzę bez zbędnego wysiłku. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu opakowaniu spray jest bardzo wygodny w użyciu i wystarcza na długo.

         

8. Pochłaniacz Zapachów do Lodówki Arola Magic Cool
Z pochłaniaczem Arola Magic Cool zachowanie świeżości w lodówce będzie o wiele łatwiejsze. Już nie musisz obawiać się, że wszystkie produkty przejmą zapach aromatycznej wędzonki lub ulubionych kwaszonych produktów. Pochłaniacz Zapachów do Lodówki Arola Magic Cool absorbuje wszystkie zapachy, a jednocześnie jest zupełnie bezpieczny w stosowaniu.

9. Zagęszczony płyn do WC Action Force
Zagęszczony płyn do WC to idealny sposób na pozbycie się najtrudniejszych i nawet najstarszych   zabrudzeń w każdej toalecie. Czyści, usuwa kamień i nie pozostawia osadów, które są idealnym miejscem dla ponownego gromadzenia zabrudzeń. 

10. Odświeżacz Lawenda do Szafy Arola
Odświeżacz do szafy Lavender Disc sprawi, że w każdej szafie, szufladzie i garderobie zapanuje aromat z lawendowych pól Prowansji. Forma dysku zapewnia wygodę użytkowania. Subtelny zapach pozostanie obecny przez całe tygodnie. To ulubiony produkt tych, którzy nie chcą gościć w swoim domu moli ubraniowych.


Tym aromatycznych sposobem zamykamy naszą wspaniałą dziesiątkę produktów marki General Fresh. Ale pamiętaj: nasza oferta posiada wiele innych, które równie skutecznie pomogą zachować Ci idealną czystość i świeżość w Twoim domu, miejscu pracy i samochodzie. A zatem – do zobaczenia w sklepie w nowym 2017 roku!