Logo General Fresh
General Fresh 20 lipca 2016 2 min czytania
Lifestyle

Najpopularniejsze odświeżacze w czerwcu 2016

art gf 1680

Z dumą informujemy, że nasze najnowsze propozycje odświeżaczy i środków zapachowych zajęły wszystkie miejsca na podium najpopularniejszych odświeżaczy w czerwcu 2016. Jak to możliwe? Starannie opracowane kompozycje zapachowe i ciekawe sposoby na ich prezentację sprawiły, że szybko je Państwo polubili. Oto lista „Top-3 Czerwiec 2016” w kategorii „Odświeżacze i Środki Zapachowe”.

 

Elektryczny Odświeżacz Powietrza

Nasz Elektryczny Odświeżacz Powietrza to dowód na to, że marka General Fresh podąża za nowoczesnymi technologiami i trendami. Minimalistyczna forma w połączeniu z wygodą użytkowania wystarcza aż na 80 dni (przy średnim użyciu 6 godzin na dobę). Jedyne, co trzeba zrobić, by cieszyć się jednym z wyjątkowych zapachów, w dowolnym momencie, to podłączyć odświeżacz do gniazdka.

 

Perfume Pearls

Perfume Pearls, czyli „Pachnące perełki” to wyjątkowy odświeżacz powietrza w formie żelowych kuleczek. Umieszczone w przezroczystym pojemniku kolorowe kuleczki nie tylko cieszą oko pięknymi odcieniami, ale przede wszystkim przynoszą wspaniałe zapachy. Mango, Jeżyna, Cytryna lub Morze – wybór należy do Państwa. Perfume Pearls można stosować w każdym pomieszczeniu.

 

Magiczna Szyszka

„Magiczna Szyszka” jest z nami od lat, jednak niedawno ulepszyliśmy jej formułę i zadbaliśmy o modny design. Odświeżacz w formie szyszki jest niezwykle wydajny i zapewnia długotrwałą świeżość. Może być stosowany zarówno w pomieszczeniach, jak i samochodach. W jednej chwili eliminuje przykre zapachy, a na ich miejsce wprowadza przyjemny aromat. „Magiczna Szyszka” jest dostępna aż w sześciu wariantach zapachowych (Bez, Kokos, Konwalia, Las, Mięta i Morze).


Jesteśmy dumni z naszych odświeżaczy i środków zapachowych, a w szczególny sposób z tego, że cieszą się one Państwa zaufaniem. Mamy nadzieję, że w kolejnych wakacyjnych miesiącach również będziemy mogli towarzyszyć Wam w Waszych domach, miejscach pracy i samochodach. A to wszystko z miłości do czystości i z miłości do świeżości właśnie!

To może Cię zainteresować

porzadkiwdomu
Lifestyle
W codziennej pielęgnacji domu często sięgamy po gotowe środki czyszczące, które mogą zawierać...
Logo General Fresh
General Fresh
5 czerwca 2023 2 min czytania
shutterstock 1821313732011
Lifestyle
Sprzątanie bywa uciążliwe dla alergików, szczególnie tych, którzy są uczuleni na...
Logo General Fresh
General Fresh
26 maja 2023 4 min czytania
shutterstock 1722168757201
Lifestyle
Dłuższe dni często skłaniają nas do wiosennych porządków. Nadchodząca wielkimi krokami nowa...
Logo General Fresh
General Fresh
21 marca 2023 5 min czytania
generalne porzadki w domu
Lifestyle
Dlaczego generalne porządki w domu tak często się nie udają? Ponieważ wiele osób nie ma...
Logo General Fresh
General Fresh
26 września 2022 5 min czytania