09 Lipca 2019

Nowości General Fresh - lato 2019

Specjaliści General Fresh nie robią sobie przerwy. Już dziś możesz wypróbować naszych letnich nowości. Sprawdź, czy któraś przypadnie ci do gustu, i poznaj ich zastosowanie! 


Rewolucyjna kostka do WC zmieniająca kolor

Multi-Color Force to pierwsza na rynku kostka do WC, która nie tylko barwi wodę, ale również zmienia kolor! Jak to działa?

Po około tygodniu użytkowania kostki, kiedy jej pierwsza warstwa jest już wypłukana, uaktywnia się druga – w innej wersji kolorystycznej. W praktyce woda zabarwiana jest na zielono lub niebiesko (w zależności od wybranego wariantu). 

Obecnie możesz dostać Multi-Color Force w dwóch kolorach i zapachach: leśnym oraz morskim. Kostka leśna przez pierwszy tydzień ma kolor zielony, a potem zmienia go na niebieski. Kostka morska działa na odwrót, czyli najpierw ma kolor niebieski, a potem zielony.

Warto jednak podkreślić, że Multi-Color Force to nie tylko zabarwiona woda, ale też ochrona przed kamieniem. Dodatkowo dzięki technologii aktywnej piany usuwa zanieczyszczenia z muszli klozetowej.

Płyn Brilly w nowych wersjach zapachowych

Płyn do czyszczenia zmywarek Brilly był dotychczas znany przede wszystkim ze swojego działania. Stosowany regularnie konserwuje urządzenie i zapewnia jego długotrwałą żywotność. Teraz może być znany również z wyjątkowego zapachu!

Wprowadziliśmy 3 wersje zapachowe płynu do czyszczenia zmywarek.

  • cytrusowy
  • miętowy
  • uniwersalny

Dzięki nowym rozwiązaniom twoja zmywarka będzie już nie tylko idealnie czysta, ale też cudownie pachnąca. 


Nowe wersje płynu do czyszczenia pralki

Nowych zapachów doczekał się również płyn do czyszczenia pralki Splash. Obecnie jest dostępny w trzech wersjach: cytrynowy, morski, uniwersalny. 

Już po jednym praniu zauważysz różnicę w czystości pralki, a także poczujesz wyjątkowy zapach. Nie musisz już dłużej martwić się brzydką wonią, która przechodzi na ubrania. Nowe wersje zapachowe całkowicie ją usuwają. 

Ponadto płyn jest równie efektywny co wcześniej. Usuwa kamień i rdzę, zapobiegając awariom, oraz inne nieczystości i osady. Zapobiega ich ponownemu osadzeniu się.