08 Listopada 2016

Ochronny olejek do WC - nowość od General Fresh

Nie raz podejmowaliśmy już temat zachowania higienicznej czystości w Twojej toalecie. Dziś chcemy podzielić się z Tobą czymś wyjątkowym. Nasz nowy Olejek do WC Force General Fresh to absolutny przełom, z którym nie może równać się żaden inny produkt. Zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Na czym polega jego wyjątkowość? Już wyjaśniamy!

 


Coś więcej niż płyn

Jak sama nazwa wskazuje Olejek do WC to nie zwykły płyn do czyszczenia toalet. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły, olejek tworzy specjalną powłokę ochronną, która utrzymuje się na powierzchni muszli aż do dwóch tygodni! Czegoś takiego nie zaprezentował dotychczas żaden producent specjalistycznej chemii gospodarstwa domowego w całej Europie. Zapytasz, co daje Ci ta warstwa ochronna? Oto jej najważniejsze zalety:

 

  • zapobiega osadzaniu się nieczystości, a w konsekwencji chroni muszlę przed osadami z brudu,    
  • uniemożliwia osadzanie się kamienia,
  • zabezpiecza przed przebarwieniami,
  • pozostawia przyjemny, świeży zapach, który nie ma nic wspólnego z  popularnymi chlorowymi środkami czystości.


Wygoda i ekologia w jednym

Zwykle, kiedy kupujesz środki czystości, musisz zdecydować, czy mają one być wygodne w użytkowaniu, czy ekologiczne. Z naszym Olejkiem do WC ten dylemat przestaje istnieć. Nowoczesny aplikator pozwala na rozprowadzenie olejku na całej powierzchni muszli. Jak już wspominaliśmy, wystarczy, że zastosujesz go raz na dwa tygodnie, aby cieszyć się czystością swojej toalety. Jednocześnie Olejek do WC Force General Fresh ulega biodegradacji, czyli pozostaje zupełnie bezpieczny dla środowiska.


Korzystna cena

Być może pomyślałeś sobie, że taka innowacja musi być kosztowna. Nic bardziej mylnego! Olejek do WC Force możesz kupić w cenie, która – jak wszystkie produkty marki General Fresh – jest przyjazna dla każdego polskiego gospodarstwa domowego. Dlatego kiedy będziesz na najbliższych zakupach, koniecznie sięgnij po naszą nowość. Niech rewolucja w dbaniu o czystość stanie się udziałem także Twojego domu. A to wszystko z miłości do świeżości, z miłości do czystości!