Logo General Fresh
General Fresh 26 sierpnia 2016 3 min czytania
Zapachy i aromatyzacja

Odświeżacz Arola – perfumy dla Twoich tkanin

zrzut ekranu 2016 08 26 o 153200 1729

Na pewno znasz naszą dewizę: „Z miłości do świeżości. Z miłości do czystości”. Kierujemy się nią od samego początku istnienia marki General Fresh. Cieszymy się, że jesteś z nami. I dlatego postanowiliśmy przygotować dla Ciebie coś wyjątkowego... Coś, co możemy nazwać perfumami dla Twojego domu. Oto nasz najnowszy odświeżacz do tkanin Arola. Co w nim takiego wyjątkowego? Już wyjaśniamy.

Prawdziwa świeżość

Arola nie maskuje przykrych zapachów. Ona je neutralizuje. Dzięki temu możesz trwale pozbyć się zapachu po dymie papierosowym, sierści zwierząt domowych, a nawet woni spalenizny po kulinarnej katastrofie. Miejsce niechcianych zapachów zastępuje jeden z pięknych zapachów, których kompozycja bardziej przypomina perfumy niż odświeżacz. W całym domu możesz cieszyć się Wiosenną Mgiełką, Powiewem Świeżości lub Zapachem Orientu. Na pewno znajdziesz zapach idealnie pasujący do Ciebie i Twojego mieszkania.

Wszechstronność


Zastanawiasz się do jakich tkanin możesz użyć odświeżacza Arola? Odpowiedź pewnie Cię zaskoczy, ponieważ brzmi: „Do Wszystkich”! Arola może być stosowana na tekstyliach okiennych (zasłony, firany, żaluzje), tapicerce mebli wypoczynkowych i fotelach samochodowych. Możesz użyć jej również do pościeli, ubrań, a nawet dywanów i wykładzin.

Wygoda

Pierwsza rzecz, jaką zauważysz biorąc do ręki odświeżacz Arola to forma. Zamiast kolejnej linii aerozoli czy odświeżaczy „stacjonarnych”, przygotowaliśmy spray z wygodną pompką. Opakowanie kojarzy się z płynem do mycia okien i jest równie proste w obsłudze. Dzięki temu bez problemu możesz spryskać każdą tkaninę w swoim domu, a także tapicerkę samochodową, bez tworzenia „chmury” zapachowej w powietrzu.

Trwałość

Tkaniny, które spryskasz odświeżaczem Arola utrzymują swój piękny zapach przez wiele dni. Najlepszy efekt daje zastosowanie sprayu zaraz po praniu lub czyszczeniu tkanin. Pierwsi Klienci, którzy wypróbowali Arolę stwierdzili, że ich firany, zasłony i tapicerka mebli ma przyjemną woń nawet przez dwa tygodnie od użycia odświeżacza.

Teraz sam możesz przekonać się, jak niezwykły jest nasz najnowszy odświeżacz do tkanin Arola. Znajdziesz go w sklepach, w których już wcześniej kupowałeś produkty marki General Fresh. Kiedy raz użyjesz, nie będziesz chciał go zamienić na nic innego. Tak, jak z prawdziwymi perfumami. Ale Arola jest jeszcze lepsza. Myślisz, że to niemożliwe? A jednak – Arola, tak ja wszystkie nasze produkty, jest dostępna w bardzo przystępnej cenie. A zatem – ciesz się z nami wyjątkową świeżością, którą pokocha każdy!

 

To może Cię zainteresować

pexels rdne 5591460 1
W pralni
Obrusy to nie tylko praktyczne dodatki do naszych stołów, ale także elementy dekoracyjne, które mogą...
Logo General Fresh
General Fresh
12 czerwca 2024 3 min czytania
pexels pripicart 620335 1
Zapachy i aromatyzacja
Dbając o zapach do auta, zapewniasz sobie komfort jazdy i przyjemne samopoczucie. Wyjątkowe zapachy ...
Logo General Fresh
General Fresh
14 maja 2024 6 min czytania
zapach biuro
Zapachy i aromatyzacja
Zapach odgrywa znaczną rolę w naszym codziennym życiu i może mieć wpływ na wiele różnych...
Logo General Fresh
General Fresh
22 listopada 2023 7 min czytania
naturalne zapachy
Zapachy i aromatyzacja
Naturalne zapachy do domu to bez wątpienia trend, który na przestrzeni lat stał się niezwykle...
Logo General Fresh
General Fresh
15 listopada 2023 5 min czytania