28 Czerwca 2017

Porządek na wakacjach - co zabrać na wczasy all inclusiv, a co pod namiot?

Koniec czerwca oznacza początek sezonu urlopowego. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem wczasów all inclusive, czy raczej wypadów pod namiot, na pewno nie chcesz spędzać urlopu w bałaganie. Ale co zabrać ze sobą, żeby zachować czystość na wakacjach? Oto lista z absolutnymi must have dla wyjazdowego porządku.

Wczasy all inclusive

Jeśli zdecydowałeś się na ekskluzywny wyjazd, ze wspaniałym pięciogwiazdkowym hotelem w roli głównej, wydawać by się mogło, że o nic nie musisz się martwić. Jednak, dla własnego komfortu, lepiej mieć przy sobie kilka drobiazgów, dzięki którym zyskasz pewność, że cały urlop spędzisz w czystej i świeżej atmosferze. Do swojej walizki koniecznie zapakuj:

 

  • Chusteczki nawilżane. General Fresh przygotowało trzy rodzaje chusteczek nawilżanych: do ceramiki, do mebli i do samochodu. Chusteczki nawilżane do ceramiki pozwolą Ci na szybkie posprzątanie toalety, łazienki lub aneksu kuchennego w Twoim apartamencie. Dzięki nim zyskasz pewność, że w każdym z wymienionych miejsc zapanuje higieniczna czystość, która jest absolutną podstawą dla zachowania zdrowia.
  • Odplamiacz do tkanin General Fresh. Plamy zdarzają się wszędzie. Aby nie psuć sobie nimi wakacyjnego humoru, wystarczy mieć przy sobie nasz odplamiacz do tkanin General Fresh. Z nim szybko i bez wysiłku pozbędziesz się każdej plamy.

Wypad pod namiot

Być może uważasz, że wczasy all inclusive to strata pieniędzy i nuda. Decydując się na wyjazd pod namiot lub przygodę z przyczepą kempingową, warto mieć przy sobie nieco więcej środków czystości, niż w trakcie pobytu w hotelu. Dlatego do wcześniej wymienionych pozycji dorzuć:

  • Płyn do mycia naczyń. Nawet, jeśli decydujesz się na korzystanie z naczyń jednorazowych, to na pewno będziesz mieć do umycia jakiś garnek, patelnię, akcesoria do grillowania lub pieczenia na ogniskowym ruszcie. Płyn do naczyń Splash od General Fresh poradzi sobie z każdym zabrudzeniem i tłuszczem, nawet kiedy nie masz dostępu do ciepłej wody.
  • Zmywak kuchenny i/lub ścierki domowe. Bez nich żadne zmywanie nie będzie możliwe. Ich obecność docenisz także, kiedy będziesz chciał szybko wytrzeć stolik turystyczny lub zetrzeć niespodziewaną plamę w namiocie.
  • Folia aluminiowa. To już nie kwestia sprzątania, ale przygotowywania i przechowywania jedzenia. Bo co to za urlop pod namiotem, kiedy nie możesz pozwolić sobie na pyszne jedzenie prosto z rusztu? Dzięki folii aluminiowej od General Fresh ich przygotowanie będzie znacznie łatwiejsze i szybsze, a ewentualny nadmiar jedzenia, będziesz mógł wygodnie zapakować „na później”.
  • Mydło Sara marki General Fresh. Mydło to podstawa dbania o czystość i higienę. Sprawdzi się nie tylko do mycia rąk, ale z powodzeniem upierze skarpetki, jeśli okaże się, że masz przy sobie za mały zapas bielizny.
  • Worki na śmieci. To już ostatni, ale fundamentalny punkt. Pamiętaj, że gdziekolwiek rozstawisz swój namiot lub zaparkujesz przyczepę kempingową, nie możesz pozostawić po sobie śmieci. Pakuj je na bieżąco do worka na śmieci i na koniec zabierz ze sobą do najbliższego śmietnika/kontenera. Niech osoby, które zajmą Twoje miejsce, cieszą się pięknem przyrody bez przykrych niespodzianek.

Teraz już wiesz, jakie środki czystości będą Ci potrzebne podczas urlopu. Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Ci dobrego wyjazdu :). Niech pogoda sprzyja wszystkim planom i nic nie zakłóca Twojego wypoczynku! A z General Fresh masz pewność, że bałagan na pewno nie popsuje Twojego urlopowego humoru. General Fresh – z miłości do świeżości, z miłości do czystości!