28 Października 2015

PoZOOtywni, czyli pomagamy łabędziom.

Konkurs dostępny na stronie https://www.facebook.com/generalfreshpl od 29.10.2015! Zapraszamy!

 

Bycie super bohaterem zobowiązuje, dlatego Generał Fresh namówił nas do pomocy jego przyjaciołom - łabędziom z Warszawy, Płocka, Zamościa i Chorzowa.  Uruchomimy więc fejsbukową aplikację, za pomocą której będziecie mogli oddawać głosy na jednego z łabędzi. Ten z nich, który zdobędzie największą liczbę głosów, zostanie objęty adopcją przez właściciela marki General Fresh. Każdego dnia będziecie mogli oddać jeden głos na wybranego łabędzia.

Oprócz oczywistej przyjemności płynącej z pomagania łabędziom, możecie także zgarnąć super nagrody w postaci podwójnych zaproszeń do  ZOO, tabletów lub laptopa.

Zaczynamy już za 8 dni, dlatego szykujcie się! Startujemy 29.10.2015.

Jak być PoZOOtywną lub PoZOOtywnym i pomagać łabędziom ?

Wejdź na nasz fejsbukowy fanpage i głosuj codziennie na jednego z naszych łabędzi - Wiktorię, Czarusia, Leona i Zoe. Dodatkowo, codziennie na naszym fanpage’u pojawi się pytanie. Ten z Was, kto jako pierwszy udzieli na nie prawidłowej odpowiedzi, wygra podwójne zaproszenie do ZOO w Zamościu, Chorzowie, Płocku albo w Warszawie.

Raz w tygodniu – macie także szansę zgarnąć tablet! By go zdobyć, wystarczy kreatywnie, zabawnie i ujmująco odpowiedzieć na jedno z naszych specjalnych pytań,wysyłając odpowiedź w prywatnej wiadomości na FB. Pytania te z pewnością rozpoznacie - będą oznaczone poprzez hashtag  #PoZOOtywne-pytanie.

Nagrodą główną w naszym poZOOtywnym konkursie jest laptop. Żeby go otrzymać wystarczy udostępnić na Facebook'u General Fresh swoje zdjęcie z łabędziem. Wygrywa ten, bądź ta PoZOOtywna, której zdjęcie  zdobędzie najwięcej lajków.

Dołączajcie! Dzięki Wam łabędzie z Zamościa, Chorzowa, Płocka i Warszawy będą miały szansę na adopcję. Dlatego bawmy się i pomagajmy !

Pamiętajcie ! Warunkiem odbioru nagród jest aktywny udział w pomaganiu łabędziom - poprzez oddawanie głosów w naszej aplikacji.