05 Lutego 2019

Rewolucyjny olejek, dzięki któremu poznasz przyszłość ochrony przed bakteriami

Ubikacja może być źródłem wielu szkodliwych chorób. Próbujemy chronić się przed nimi, regularnie czyszcząc toaletę lub (w przypadku publicznych ubikacji) okładając deskę sedesową warstwami papieru. Ale czy wiesz, że takie działania są pozbawione sensu? Dowiedz się, jak walczyć z bakteriami i jakie rozwiązania proponują profesjonaliści.

W jaki sposób zarażamy się w toalecie?

“Więcej bakterii znajduje się na klamce niż w muszli klozetowej” – tak, to prawda. Ale czy wiesz, w jaki sposób zarazki lądują na klamce? Powszechnie sądzi się, że odpowiadają za to nieumyte dłonie. Niestety, jest to tylko po części prawda.

Nawet najczystsza toaleta ma w sobie trudne do zwalczenia drobnoustroje. I chociaż może wydawać się, że ich tam nie ma, jest to tylko pozór. Największe szkody przynosi bowiem moment spłukiwania wody. 

Kiedy spłukujesz wodę, strumień wyrzuca z toalety aerozol z groźnymi drobnoustrojami. Naukowcy szacują, że rozprzestrzeniają się one nawet na odległość 2 metrów! Na dodatek zamknięta klapa sedesowa wcale temu nie zapobiega. Co to oznacza? Źródłem bakterii w łazienkach niekoniecznie są brudne ręce. To toaleta jest ich stałym punktem wyjścia.

Jak chronić się przed bakteriami w toalecie?

Profesjonaliści długo zastanawiali się nad tym, jak wyeliminować ryzyko związane z drobnoustrojami w ubikacjach. Dotychczas proponowane środki nie były jednak optymalnym rozwiązaniem. Skupiano się na tworzeniu różnorakich płynów czy kostek do WC, które jedynie zmniejszały ilość bakterii, ale nie chroniły przed ich osadzaniem się, a w związku z tym również przed rozprzestrzenianiem, m.in. w trakcie spłukiwania wody, czyli w najszkodliwszym momencie. Czy to oznacza, że trzeba z bakteriami po prostu żyć, narażając się na choroby? Już nie!

WC Protect Oil – przyszłość ochrony przed bakteriami

Specjaliści General Fresh opracowali innowacyjną formułę, która skutecznie eliminuje problem osadzających się i rozprzestrzeniających nieczystości. Ochronny olejek do toalety sprawia bowiem, że na jej powierzchni tworzy się dodatkowa warstwa. Wszelkie drobnoustroje i brud nie zatrzymują się na niej. Efekt wzmaga system 99% protect, który skutecznie chroni przed zarazkami.

Jak to działa?

Produkt należy rozprowadzić po całej ceramicznej powierzchni. Jest to niezwykle proste, ponieważ (w odróżnieniu od standardowych opakowań) WC Protect Oil można używać do góry nogami. Ze środka wydobędzie się olejek, który odpowiada za tworzenie warstwy ochronnej. Jednocześnie toaleta zacznie intensywnie pachnieć cytryną. Różnicę w wyglądzie zauważysz i poczujesz od razu!

Zrób krok w przyszłość

WC Oil Protect to nowoczesny środek, który skutecznie eliminuje rozwój drobnoustrojów w toalecie. Podczas gdy inne produkty jedynie czyszczą muszlę, on ją jednocześnie zabezpiecza. To prawdziwy krok w przyszłość ochrony przed bakteriami.