12 Października 2016

Sposób na piękny zapach w domu

Miarą porządku w Twoim domu jest nie tylko czysta podłoga i brak kurzu na meblach. To nie tylko brak osadów na płytkach i białym montażu. Bo co komu po idealnym ładzie i braku zabrudzeń, jeśli w mieszkaniu czuć nieprzyjemne zapachy? Zastanawiasz się, jak sprawić, aby Twój dom nie tylko wyglądał na czysty, ale jednocześnie pięknie pachniał? Oto kilka pomysłów prosto od General Fresh.

Łazienka

Łazienka służy nie tylko dbaniu o higienę, ale bywa również miejscem relaksu i odpoczynku. Zwykle nie ma w niej okna, więc nie możesz do niej wpuścić porannego zapachu rosy. Dla utrzymania pięknego zapachu w łazience o każdej porze, postaw na jednej z półek nowy Perfume Gel Arola. Przygotowaliśmy cztery wyjątkowe kompozycje zapachowe, które pozwolą poczuć Ci się jak w prawdziwym ośrodku SPA, nawet wtedy, kiedy bierzesz tylko szybki prysznic.

Toaleta

Toaleta bywa szczególnie kłopotliwa w kwestii zapachowej. Warto mieć w niej odświeżacz, który nie tyle zamaskuje przykre zapachy, co je zneutralizuje i zastąpi przyjemną wonią. Dlatego postaw na odświeżacz w aerozolu. Spośród dziesięciu wariantów zapachowych na pewno wybierzesz najlepszy dla siebie. A jeśli wolisz mniejsze, bardziej dyskretne rozwiązania, idealna okaże się nasza Magiczna Szyszka. Możesz wybierać nie tylko spośród szesnastu zapachów wymiennych wkładów zapasowych, ale także bawić się kolorami, bo Magiczna Szyszka General Fresh jest dostępna w sześciu kolorach.

Salon i przedpokój

Salon to najbardziej reprezentacyjna część domu. Ale warto zadbać, aby gości już od progu powitał piękny zapach. Dlatego do przedpokoju i salonu wybierz dyskretny, a zarazem wyjątkowo skuteczny Elektryczny Odświeżacz Powietrza. Sam decydujesz kiedy i z jakim natężeniem ma uwalniać zapach ze specjalnie przygotowanej linii. A dla podkreślenia zadbanych tapicerek, czystości zasłon i dywanów koniecznie wybierz nasze perfumy dla tkanin, czyli Odświeżacz do Tkanin Arola. Ten spray działa cuda: odświeża, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia piękny zapach na całe tygodnie. Goście będą zachodzić w głowę, skąd ten wspaniały zapach, a Ty, jeśli zechcesz, możesz zachować ten sekret dla siebie.

Szukasz sposobu na świeży powiew w swoim domu każdego dnia? Z General Fresh to proste. Nasza szeroka gama odświeżaczy powietrza w najróżniejszych formach i wariantach zapachowych zadowoli nawet najbardziej czułe nosy. I Ty znajdź idealny zapach dla siebie i Twojego domu już dziś!