Produkty

Odświeżacze i środki zapachowe

Odświeżacze powietrza znajdujące się w asortymencie General Fresh pozwalają uzyskać naturalną świeżość we wszystkich pomieszczeniach. Skutecznie eliminują nieprzyjemny zapach i dbają o orzeźwiającą atmosferę w domach, mieszkaniach, biurach i samochodach. Dzięki środkom zapachowym i odświeżaczom powietrza Państwa przestrzeń wypełni się subtelnymi aromatami, dając poczucie nieustającej świeżości. Szeroka gama odświeżaczy pozwala na dopasowanie produktu nie tylko do swoich preferencji zapachowych, ale również wystroju wnętrza.

W powyższej kategorii znajduje się między innymi odświeżacz powietrza w formie mini, przydatny wszędzie tam, gdzie wymagane jest dyskretne zadbanie o świeżą atmosferę, odświeżacz powietrza do zastosowania wewnątrz szaf czy chociażby elektryczne odświeżacze powietrza. Ogromny wybór dotyczy również kompozycji zapachowych – General Fresh oferuje odświeżacze między innymi o aromatach konwalii, cytryny, granatu, woniach zielonych jabłek, morza czy wanilii, a także o zapachach kardamonu z drzewem sandałowym, letnich kwiatów i magnolii.

Odświeżacze i środki zapachowe, dzięki zastosowanym podczas ich produkcji innowacyjnym formułom, w stu procentach pozbywają się nieprzyjemnego zapachu. Długotrwałe działanie gwarantuje nieustającą świeżość w każdym pomieszczeniu. W ofercie znajduje się także automatyczny odświeżacz powietrza, który aż do 80 dni zapewni Państwu subtelny aromat w całym mieszkaniu czy domu. Oferowane odświeżacze mogą być wykorzystywane w biurach czy w samochodach.

Zapraszamy Państwa do wyboru najlepszego odświeżacza powietrza, dopasowanego do dużych wymagań. W kategorii dostępne są między innymi odświeżacze powietrza w formie kulek, mgiełek czy patyczków o szerokiej gamie aromatów. Każdy z odświeżaczy dostarcza wyjątkowych wrażeń zapachowych, zapewniając jednocześnie orzeźwiającą atmosferę na bardzo długo.