Produkty

Odświeżacze powietrza i środki zapachowe

Odświeżacze powietrza znajdujące się w asortymencie General Fresh pozwalają uzyskać naturalną świeżość we wszystkich pomieszczeniach. Skutecznie eliminują nieprzyjemny zapach i dbają o orzeźwiającą atmosferę w domach, mieszkaniach, biurach i samochodach. Dzięki środkom zapachowym i odświeżaczom powietrza Państwa przestrzeń wypełni się subtelnymi aromatami, dając poczucie nieustającej świeżości. Szeroka gama odświeżaczy pozwala na dopasowanie produktu nie tylko do swoich preferencji zapachowych, ale również wystroju wnętrza.

W powyższej kategorii znajduje się między innymi odświeżacz powietrza w formie mini, przydatny wszędzie tam, gdzie wymagane jest dyskretne zadbanie o świeżą atmosferę, odświeżacz powietrza do zastosowania wewnątrz szaf czy chociażby elektryczne odświeżacze powietrza. Ogromny wybór dotyczy również kompozycji zapachowych – General Fresh oferuje odświeżacze między innymi o aromatach konwalii, cytryny, granatu, woniach zielonych jabłek, morza czy wanilii, a także o zapachach kardamonu z drzewem sandałowym, letnich kwiatów i magnolii.

Odświeżacze i środki zapachowe, dzięki zastosowanym podczas ich produkcji innowacyjnym formułom, w stu procentach pozbywają się nieprzyjemnego zapachu. Długotrwałe działanie gwarantuje nieustającą świeżość w każdym pomieszczeniu. W ofercie znajduje się także automatyczny odświeżacz powietrza, który aż do 80 dni zapewni Państwu subtelny aromat w całym mieszkaniu czy domu. Oferowane odświeżacze mogą być wykorzystywane w biurach czy w samochodach.

Zapraszamy Państwa do wyboru najlepszego odświeżacza powietrza, dopasowanego do dużych wymagań. W kategorii dostępne są między innymi odświeżacze powietrza w formie kulek, mgiełek czy patyczków o szerokiej gamie aromatów. Każdy z odświeżaczy dostarcza wyjątkowych wrażeń zapachowych, zapewniając jednocześnie orzeźwiającą atmosferę na bardzo długo.

Środki zapachowe

Jeśli marzy się państwu przyjemny zapach w domu, odświeżacz powietrza może być idealnym rozwiązaniem. Z myślą o pięknej, świeżej woni opracowaliśmy środki zapachowe, które neutralizują brzydkie zapachy i zastępują je nowymi – kwiatowymi, owocowymi, miętowymi i wiele więcej. Sprawdź odświeżacz powietrza General Fresh już dziś, a na pewno nie pożałujesz.​

 

Odświeżacz powietrza

W General Fresh znajdą Państwo odświeżacz powietrza, który spełni każde potrzeby. Klientom proponujemy nie tylko standardowe spraye, ale też odświeżacz powietrza w kuli i odświeżacz powietrza automatyczny. Wszystkie środki zapachowe mają indywidualne właściwości i zapachy. Bez problemu neutralizują brzydkie wonie w otoczeniu.

Do codziennego użycia w zależności od potrzeb polecamy odświeżacz powietrza w aerozolu. Jest to produkt o bardzo wielu wariantach zapachowych. Mogą Państwo wybrać ten, który podoba się najbardziej. Posiadamy m.in. odświeżacz powietrza cytrusowy, odświeżacz powietrza o zapachu zielonej herbaty oraz odświeżacz powietrza o zapachu melona. W domu palaczy z pewnością sprawdzi się odświeżacz powietrza Antytabak, który neutralizuje zapach dymu tytoniowego.

Wystrój łazienek efektownie wzbogaci odświeżacz powietrza w kształcie kuli, szyszki lub dyni. Działa podobnie do zapachów w aerozolu, ale zapach rozprzestrzenia się sam, dzięki czemu przyjemna woń jest wyczuwalna cały czas. Kulę lub dynię można w zależności od potrzeb zamknąć. Kształt takiego odświeżacza powietrza dobrze wygląda w łazience, ponieważ imituje wygląd kosmetyków. Znajdziesz go u nas w kilku wariantach zapachowych.

 

Odświeżacz powietrza automatyczny

Wielu ludzi preferuje odświeżacz powietrza automatyczny. To wygodne rozwiązanie, które sprawia, że ładny zapach rozpylany jest samoistnie. Zdajemy sobie sprawę z tych potrzeb, dlatego proponujemy klientom odświeżacz powietrza elektryczny. To niezwykle wydajny produkt, bo wystarcza nawet na 80 dni (przy użytku 6h dziennie). Nasz odświeżacz powietrza automatyczny możesz kupić w kilku wersjach zapachowych, m.in. kardamon i drzewo sandałowe, letnie kwiaty, morska bryza.