Produkty

Odświeżacze de auta i zapachy samochodowe 

Samochód nie jest tylko obecnie środkiem, ktorym się przemieszczamy. W dzisiejszych czasach jest to też wyraż presitiżu i osobowości właściciela. Jego wnętrze stanowi wizytówkę kierowcy. Odświeżacz samochodowy to element wyposażenia wnętrza praktycznie każdego samochodu. Nie ważne czy na codzień korzystasz z samochodu osobowego, dostawczego, czy jesteś kierowcą tira. Roztaczający się zapach w samochodzie sprawia, że podróż mija się szybko i przyjemnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odświeżaczy zapachowych marki General Fresh. Posiadamy zarówno zawieszki zapachowe, choinki zapachowe oraz innowacyjne odświeżacze oparte na zapachowej membranie.

Zapachy samochodowe

Samochód to nie tylko środek, którym się przemieszczamy. Coraz częściej jest to także wyraz prestiżu i osobowości właściciela. Efekt ten może być jednak niezadowalający, jeśli zapachy samochodowe pachną nieładnie lub słabo. Dodatkowo wnętrze auta stanowi wizytówkę kierowcy. Nic więc dziwnego, że odświeżacz samochodowy to stały element wyposażenia praktycznie każdego samochodu. Nie ważne czy na co dzień korzystasz z samochodu osobowego, dostawczego, czy jesteś kierowcą tira - odświeżacz do samochodu to podstawa. Roztaczający się piękny zapach w aucie sprawia, że podróż mija szybko i przyjemnie. Jeśli chcesz, aby i w twoim pojeździe zawsze pachniało świeżością, zapraszamy do zapoznania się z ofertą odświeżaczy zapachowych marki General Fresh. Posiadamy zarówno zawieszki zapachowe, jak i choinki zapachowe oraz innowacyjne odświeżacze oparte na zapachowej membranie. Wszystkie nasze zapachy samochodowe są wydajne i robią wrażenie nawet na tych, którzy na co dzień nie zwracają uwagi na zapach wewnątrz auta.

Odświeżacz do samochodu

Odświeżacz powietrza do samochodu powinien być i wydajny, i wygodny w użytkowaniu. Każdy lubi jednak co innego, dlatego w naszej ofercie znajdą państwo różne odświeżacze samochodowe. Fanom klasyki polecamy choinki zapachowe, które są bardzo łatwe w założeniu. Dzięki opracowanej przez nas formule choinka to też odświeżacz do samochodu, który uwalnia swój aromat stopniowo i starcza na długo. Podobnie jest z perełkami i zapachowymi membranami. Wszystkie te odświeżacze samochodowe cechują się długim działaniem i mają kilka wersji zapachowych. Oferujemy także rewolucyjny odświeżacz do auta ANTYTABAK, który maskuje zapach tytoniu wewnątrz pojazdu. Dzięki temu samochód pachnie jak nowy, nawet jeśli regularnie jeździ nim palacz. Dla wzmocnienia efektu nowości można też kupić wyjątkowy odświeżacz do samochodu NEW CAR, który oferujemy m.in. w formie perełek. To innowacyjna mieszanka dla osób lubiących naturalny zapach nowego auta.

General Fresh to uznany producent chemii gospodarczej!
Oferujemy również skuteczne pochłaniacze zapachów i odświeżacze powietrza