Choinki zapachowe - Car Perfume
Cool man

Choinki zapachowe - Car Perfume

General Fresh - Car Perfume
 • ZapachAntytabak

Nasze specjalnie wyselekcjonowana kolekcja „choinek zapachowych” zadowoli każdego amatora 4 kółek. Choinki zapachowe to już praktycznie kultowy element w każdym aucie. Na przestrzeni ostatnich lat stał się bardzo chętnie posiadanym gadżetem. Nie tylko świadczy o tym, że właściciel dba o swój pojazd ale także daje przyjemny, delikatny aromat, dzięki, któremu nawet długa podroż staje się przyjemniejsza.

Zawieszki zapachowe od General Fresh zostały zaprojektowane w taki sposób by stopniowo uwalniały aromat i wystarczały na długi czas. W trosce o naszych klientów zawieszki zostały szczelnie zapakowane aby nie traciły zapachu przed użyciem i mogły roztaczać przyjemną woń zaraz po otwarciu.

Po konsultacji z klientami General Fresh stworzyło całą linię zapachów od typowo męskich zapachów – takich jak „cool man”, do najbardziej łagodnych takich jak „wanilia”. Zawieszki zapachowe od General Fresh zostały docenione zarówno przez mężczyzn i kobiety. Stale udoskonalamy nasze produkty, dlatego tworzymy nowe kompozycje zapachowe, które później wprowadzamy na rynek.

Podróż z naszymi „choinkami” to prawdziwa przyjemność.

Zawieszki zapachowe – dostępne zapachy:

 • Cool Man,
 • Antytabak,
 • Las,
 • Wanilia
  1. Ilość:1szt
  2. Ilość w paczce:20
  3. Waga netto (kg):0,0095
  4. Waga brutto (kg):0,25
  5. Ilość warstw/na warstwę:2/4000
  6. Ilość na palecie:8.000