Produkty

Pochłaniacze zapachów i neutralizatory zapachu

 

Pochłaniacz zapachów marki General Fresh to prosty sposób na zapewnienie świeżości w całym domu. Fenomen naszych produktów polega na jednej prostej zasadzie: blokuje, a nie tylko maskuje przykre zapachy. Pochłaniacz do kosza, neutralizuje wszystkie nieprzyjemne wonie, które występują
w miejscu, w którym gromadzi się śmieci. Dzięki jego stosowaniu nie poczują Państwo zapachu resztek, a przyjemny aromat. Aktywny węgiel pochłaniacza zapachów do lodówki zapewnia świeżość i bezpieczeństwo, podobnie jak odświeżacz przeznaczony do szafek na buty. Pochłaniacz zapachów General Fresh  to pewnośc, że znikną z Państwa domów i mieszkań zapachy, które wydawały się być do tej pory nieuniknione.

 

Neutralizatory zapachów

Brzydki zapach w lodówce, koszu lub szafce? Neutralizator zapachów General Fresh świetnie sobie z nim poradzi! Dzięki naszym innowacyjnym technologiom wreszcie mogą Państwo cieszyć się świeżością na długo. Wystarczy jeden pochłaniacz zapachów, aby raz na zawsze zapomnieć o brzydkiej woni.

W ofercie General Fresh znajdą Państwo różne pochłaniacze zapachów. Kupując wszystkie, można cieszyć się świeżością w każdym problematycznym miejscu. Szczególnie polecamy pochłaniacz zapachów do kosza na śmieci, który zatrzymuje i neutralizuje brzydkie wonie odpadów kuchennych. W ofercie posiadamy także pochłaniacz do kuchni, a dokładniej pochłaniacz zapachów do lodówki, który skutecznie absorbuje wonie. Swoim klientom proponujemy także pochłaniacz zapachów do szafek na buty.

Neutralizatory i pochłaniacze zapachów

Brzydkie wonie to powszechny problem. Najczęściej można je spotkać w trzech miejscach naszego domu: w lodówce, szafce na buty i koszu na śmieci. Mogą być uciążliwe, ale General Fresh udowadnia, że pochłaniacz zapachów może je łatwo usunąć. W naszej ofercie znajdą Państwo rozwiązania, które skutecznie wyeliminują problem brzydkich woni. 

Jeśli  szczególnie zależy Państwu na koszu na śmieci, polecamy nasz pochłaniacz zapachów do kosza. To produkt, który nie tylko neutralizuje nieprzyjemne wonie, ale również nadaje otoczeniu efektownego zapachu. Pochłaniacz zapachów do kosza na śmieci dostępny jest w dwóch wersjach zapachowych: kwiaty lub lawenda.

Polecamy także pochłaniacz zapachów do szafek na buty. Jego wkład został stworzony tak, aby neutralizował zapachy każdego rodzaju obuwia. Doskonale radzi sobie nawet z wonią potu. To pochłaniacz zapachów, który powinien znaleźć się w każdym domu.

Pochłaniacz zapachów do lodówki

Niektóre lodówki pachną szczególnie nieprzyjemnie mimo częstego czyszczenia. Jeśli znają Państwo ten problem doskonale, zalecamy nasz pochłaniacz zapachów do lodówki. Dzięki niemu zmieszane wonie jedzenia lub po prostu zapach starego urządzenia przestaną być problemem. Nie trzeba też martwić się bezpieczeństwem czy wygodą. Nasz pochłaniacz zapachów jest przystosowany do każdego typu lodówki. 

 

General Fresh to sklep z chemią któremu możesz zaufać!

Sprawdź naszą ofertę odświeżaczy powietrza i odświeżaczy samochodowyh w szerokiej gamie zapachowej!