Logo General Fresh
General Fresh 29 marca 2018 3 min czytania
W łazience

Wszystko, co musisz wiedzieć o czyszczeniu toalety

bathroom 2094733 640

Toaleta należy do miejsc, w których gromadzi się najwięcej zarazków, które mogą okazać się niebezpiecznie dla zdrowia, a nawet życia. Czy można coś z tym zrobić? Oczywiście! Dbając regularnie o czystość, nie tylko zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, ale również zyskujesz komfort korzystania z niej. A czy wiesz, o czym warto pamiętać podczas czyszczenia toalety?
 
 

Fundament z kostki

 

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, ile razy w ciągu doby korzystasz z toalety? A teraz przemnóż to przez liczbę osób, która z Tobą mieszka i... okazuje się, że Twoja toaleta to jedno z najintensywniej eksploatowanych miejsc w domu. Czy to oznacza, że po każdej wizycie musisz myć WC, aby uniknąć rozwoju bakterii? Na szczęście nie, bo istnieje prosty sposób, aby ją odświeżyć przy każdym spłukaniu. Wystarczy, że wybierzesz kostkę do WC z serii Tri Force Dynamic od General Fresh, która zapewnia potrójną ochronę. Aktywna piana usuwa wszelkie zabrudzenia i zapewnia świeży zapach (kolor niebieski to świeżość o zapachu morskim, a zielonemu towarzyszy zapach leśny). Ponadto, technologia anti-calc przeciwdziała osadzaniu się kamienia, który jest idealnym miejscem dla rozwoju bakterii i ułatwia gromadzenie się zanieczyszczeń.

Regularne mycie

Niezależnie od tego, czy używasz kostki, czy jeszcze nie, WC trzeba czasem po prostu umyć. Jeśli używasz kostek, za minimum przyjmij raz w tygodniu, a jeśli nie, postaraj się to robić co drugi dzień. Do mycia wnętrza muszli używaj płynów lub żeli, które są dedykowanych do WC, na przykład płynu do WC Action Force Dynamic, który wyróżnia wyjątkowo gęsta formuła. Dzięki temu płyn zamiast ściekać po powierzchni, osadza się na niej, co znacznie ułatwia sprzątanie. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją umieszczoną na opakowaniu środków czystości i pamiętaj o stosowaniu rękawiczek ochronnych.

Wnętrze to nie wszystko

Czyszczenie WC to również mycie deski klozetowej i obudowy zewnętrznej. Czy wiesz, że na zewnątrz WC gromadzi się niemal tyle samo bakterii, co wewnątrz? Aby tracić czasu, wykorzystaj chusteczki nawilżane do ceramiki General Fresh.

Kontroluj drożność

Utrzymanie w dobrej kondycji rur odpływowych jest nie mniej ważne. Fani metod w stylu „EKO” proponują zasypywanie muszli szklanką sody raz w miesiącu. A my mamy dla Ciebie wyjątkowo skuteczny i wygodny sposób, który zwalcza złogi i osady. Co to takiego? To Nurek Splash, który udrażniania rury i doskonale sprawdza się jako środek profilaktyczny. Wystarczy sięgnąć po niego raz na kwartał.

Ochrona na najwyższym poziomie

Wiesz już, jak czyścić WC, ale dla General Fresh Twoje zadowolenie jest najważniejsze. Dlatego mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję: specjalny Olejek do WC Force, który niszczy 99,9% bakterii, a ponadto zabezpiecza WC przed wszelkimi zabrudzeniami i osadami, pozostawiając świeży zapach, nawet przez dwa tygodnie od jego aplikacji.

Stosując nasze wskazówki i pamiętając o podstawowych zasadach higieny, takich jak mycie rąk po każdej wizycie w toalecie i opuszczaniu deski przed spłukaniem wody, możesz czuć się bezpiecznie. Z General Fresh każda wizyta w toalecie wyjdzie Ci na zdrowie. General Fresh – z miłości do świeżości, z miłości do czystości!

To może Cię zainteresować

szafka pod zlewem
W łazience
Każdy, kto kiedykolwiek stanął przed wyzwaniem organizacji szafki pod zlewem, wie, że to nie lada...
Logo General Fresh
General Fresh
14 grudnia 2023 3 min czytania
kamien w toalecie
W łazience
Kamień w toalecie to problem, z którym boryka się wiele gospodarstw domowych. Nie tylko szpeci...
Logo General Fresh
General Fresh
11 grudnia 2023 5 min czytania
wanna prysznic
W łazience
Prysznic czy wanna? To pytanie, przed którym stoi każda osoba, która decyduje się na...
Logo General Fresh
General Fresh
6 grudnia 2023 4 min czytania
czyszczenielazienki
W łazience
Sprzątanie łazienki to dla Ciebie nieprzyjemny i czasochłonny obowiązek? Nie musi dłużej tak być....
Logo General Fresh
General Fresh
21 czerwca 2023 4 min czytania