Logo General Fresh
General Fresh 27 czerwca 2016 3 min czytania
Lifestyle

Wyjazd na camping. Jakie środki czystości zabrać ze sobą?

zrzut ekranu 2016 06 27 o 091541 1650

Sezon urlopowy trwa. Kiedy jedni wybierają wczasy „all inclusive”, inni wolą wyprawy pod namiot lub z własnym „domen na kółkach” w postaci przyczepy campingowej. Aby wczasy były pełne beztroski, trzeba pamiętać o zabraniu pewnych rzeczy, w tym kilku środków czystości. Co spośród nich powinno znaleźć się w Twoim niezbędniku? Dziś przedstawiamy pięć najważniejszych pozycji.

Worki na śmieci


Opakowania po gotowym jedzeniu i półproduktach, zużyte naczynia jednorazowe, butelki, środki higieniczne i kosmetyczne... finalnie wszystko to zaliczysz do jednej kategorii: śmieci. Na łonie natury nie ma koszy ani kontenerów. Do tych na polach namiotowych i campingowych bywa daleko. Dlatego koniecznie zabierz ze sobą worki na śmieci.

Płyn do mycia naczyń


Być może pomyślałeś sobie, że to niepotrzebne, skoro masz naczynia jednorazowe. Jednak pewne akcesoria nie mogą być „na raz”. Noże do warzyw i mięs, ruszta do grilla, deseczka, miski... do utrzymania ich w należytym stanie, płyn do naczyń okaże się niezbędny. Rozcieńczony z wodą pozwoli Ci również umyć stolik i inne składane meble.

Zmywak kuchenny i ściereczki


Trudno mówić o zmywaniu czegokolwiek bez zmywaka. Zmywak kuchenny General Fresh świetnie sprawdza się zarówno podczas mycia naczyń, jak i czyszczenia grilla. Warto zabrać ze sobą również ściereczki domowe, które są wyjątkowo chłonne i wytrzymałe. Mogą się przydać wszędzie: jedna w miejscu przygotowywania posiłków, druga w samochodzie, kolejna do wycierania obuwia lub sprzętu sportowego.

Chusteczki nawilżane


Chcesz szybko pozbyć się plamy, ale ręcznik papierowy nie daje sobie rady. Być może zauważyłeś, że kokpit samochodu jest zakurzony i nie chcesz jechać tak w dalszą podróż. Tu z pomocą przychodzą chusteczki nawilżane. General Fresh oferuje Ci aż trzy rodzaje: do ceramiki, do mebli i chusteczki nawilżane do auta. Z nimi poradzisz sobie z każdym zabrudzeniem.

Proszek do prania

 

Plamy z ketchupu czy trawy nie należą do rzadkości podczas urlopu na łonie przyrody. Szczególnie dzieci są specjalistami od szybkiego brudzenia ubrań. Wyjeżdżając na urlop zwykle staramy się ograniczyć ilość zabieranych rzeczy. Co jednak zrobić, gdy wszystkie koszulki są brudne? Warto mieć ze sobą trochę proszku do prania i możliwość szybkiego przeprania rzeczy, które potem błyskawicznie wyschną na słońcu. Proszek najlepiej zapakować w woreczki strunowe. Szczelnie zamknięte zabezpieczą przed rozsypaniem proszku w plecaku czy namiocie. 

Wyjazd na camping to świetny i wyjątkowo ekonomiczny pomysł na urlop. Wypoczynek pod namiotami lub z przyczepą campingową daje dużą swobodę i wiele możliwości „jak, co, gdzie i kiedy”. Aby w pełni wykorzystać ten czas, pamiętaj o zabraniu niezbędnych środków czystości, które ułatwią Ci zachowanie porządku bez zbędnego wysiłku. A zatem – miłego wyjazdu!

To może Cię zainteresować

porzadkiwdomu
Lifestyle
W codziennej pielęgnacji domu często sięgamy po gotowe środki czyszczące, które mogą zawierać...
Logo General Fresh
General Fresh
5 czerwca 2023 3 min czytania
shutterstock 1821313732011
Lifestyle
Sprzątanie bywa uciążliwe dla alergików, szczególnie tych, którzy są uczuleni na...
Logo General Fresh
General Fresh
26 maja 2023 4 min czytania
shutterstock 1722168757201
Lifestyle
Dłuższe dni często skłaniają nas do wiosennych porządków. Nadchodząca wielkimi krokami nowa...
Logo General Fresh
General Fresh
21 marca 2023 5 min czytania
generalne porzadki w domu
Lifestyle
Dlaczego generalne porządki w domu tak często się nie udają? Ponieważ wiele osób nie ma...
Logo General Fresh
General Fresh
26 września 2022 5 min czytania