Logo General Fresh
General Fresh 13 grudnia 2016 4 min czytania
W domu

x

zrzut ekranu 2016 12 13 o 155245 2426

Porządek musi być – każdy zna to powiedzenie i każdy przyzna, że jest w nim wiele racji. Porządek w Twoim domu jest dowodem na to, że panujesz nie tylko nad swoim mieszkaniem, ale nad swoim życiem w ogóle. Oto pięć sygnałów, które świadczą o tym, że rzeczywiście tak jest. Zastanawiasz się, czy Ty i Twój dom spełniacie wszystkie kryteria? Koniecznie przeczytaj i sprawdź, czy Twój dom jest perfekcyjnie posprzątany.
 
Wszystko na swoim miejscu

Pierwszą rzeczą, jaką widzisz po wejściu do czyjegoś domu jest to, czy wokół piętrzą się porozrzucane rzeczy, czy też wszystko wydaje się być na swoim miejscu. Nie łudź się, że inaczej postrzegają Twoi goście. Jeśli w przedpokoju czeka tor przeszkód z porozrzucanych butów, a na wieszaku brakuje choćby jednego wolnego haczyka, to dobre pierwsze wrażenie zostaje przekreślone. Ta zasada dotyczy również dalszych pokoi. Porozrzucane ubrania, porozstawiane brudne naczynia, zużyte chusteczki higieniczne... to wszystko musi po prostu zniknąć.


 
Zero kurzu, żadnych zabrudzeń

Szarawy nalot na półkach i parapetach nie ma racji bytu w Twoim domu. Podobnie jak kłębki z kurzu i włosów lub sierści na podłodze. Dlatego odkurzacz powinien stać się Twoim najlepszym domowym przyjacielem. W perfekcyjnie posprzątanej kuchni nie ma miejsca na brudny zlew, tłuste plamy na sprzętach kuchennych czy brudne naczynia (chyba, że czekają na swoją kolej w zmywarce). W łazience wszystko powinno lśnić bez śladów kamienia czy osadu z mydła. W przypadku toalety perfekcyjny porządek oznacza higieniczną czystość i świeży zapach. Wydawać by się mogło, że utrzymanie takiego stanu na co dzień jest niemożliwe. Jeśli tak uważasz, koniecznie sięgnij po środki czystości z serii Splash od General Fresh.


Na czarnych powierzchniach kurz jest szczególnie widoczny 
 

Test bosej stopy

Na pewno lubisz czasem pochodzić boso i na pewno nie lubisz, kiedy po takim spacerze musisz strzepywać ze stóp kłaczki lub piach. Czy może być coś gorszego? Owszem, jedno – wrażenie, że po prostu przyklejasz się do podłogi. Właśnie dlatego w perfekcyjnie posprzątanym domu podłoga powinna być regularnie myta z użyciem odpowiednich środków dostosowanych do rodzaju powierzchni.
 
Olśniewające okna

Przyciemniane szyby są dobre w samochodzie, ale nie w mieszkaniu. Okna powinny sprawiać, że każdy promień słońca wpada do Twojego domu i rozjaśnia wnętrze. Nie oznacza to wcale konieczności mycia ich co tydzień. Wystarczy wybrać płyn do okien, który dzięki dokładnemu oczyszczeniu szyb spowalnia ponowne osadzanie się zabrudzeń, tak jak robi to płyn do szyb Splash.


 
 

Świeże tekstylia

Tak, jak pierwsza oznaka jest widoczna od razu, tak ostatnia jest wyczuwalna. Zdarza się, że w całym domu panuje czystość i ład, ale masz wrażenie, że czegoś brakuje. Sekretem są czyste i pachnące tekstylia. Tapicerka na meblach, zasłony i firanki, obrusy i bieżniki, dywany i chodniki... i oczywiście ręczniki. Brak plam i kurzu to podstawa. Efekt świeżości między kolejnymi praniami/czyszczeniami pomoże Ci utrzymać odświeżacz do tkanin Arola. Ten wyjątkowy spray eliminuje nieprzyjemne zapachy i zapewnia świeżość nawet przez dwa tygodnie.
 
Utrzymanie perfekcyjnego porządku w domu to nie lada wyzwanie. Ale jego osiągnięcie może przynieść Ci ogromną satysfakcję, zwłaszcza, kiedy Twoi goście będą podziwiać i chwalić czystość i świeżość w Twoim mieszkaniu. Aby to ułatwić marka General Fresh służy najnowszą linią środków czystości Splash i odświeżaczami Arola. Bo każdą z oznak możesz zamknąć w naszym motcie: „Z miłości do czystości, z miłości do świeżości”.

 

To może Cię zainteresować

pexels cottonbro 4107249 1
W domu
Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak wiele korzyści niesie regularne odkurzanie Twojego domu? To nie...
Logo General Fresh
General Fresh
23 kwietnia 2024 4 min czytania
pexels tima miroshnichenko 6195955 1
W domu
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wiele czasu spędzasz na kanapie? To ona jest świadkiem wielu rodzinnych...
Logo General Fresh
General Fresh
17 kwietnia 2024 9 min czytania
pexels pixabay 38325 1
W domu
Zachowanie czystości w domu to podstawa sprawnego, bezpiecznego i schludnego funkcjonowania wszystkich...
Logo General Fresh
General Fresh
12 kwietnia 2024 5 min czytania
pexels kaboompics com 6256 1
W domu
Czarna armatura pełni niezwykle stylową funkcję w łazienkach, nadając wnętrzom industrialnego klimatu....
Logo General Fresh
General Fresh
26 marca 2024 4 min czytania