31 Sierpnia 2016

Zanim zadzwonisz po hydraulika

Gdyby przeprowadzić ankietę, w której padłoby pytanie „Jakiej drobnej awarii w swoim domu obawiasz się najbardziej?”, to znaczna część ankietowanych odpowiedziałaby „Zapchania rur”. Nic w tym dziwnego. Kłopoty z wykonywaniem podstawowych czynności, a do tego ten zapach... I jeszcze koszty związane w wezwaniem hydraulika. Ale z nami wcale nie musi tak być. Dla wszystkich obawiających się zapchania rur mamy prostą receptę. Jest nią Nurek.

Czym jest Nurek?

Nurek jest specjalistycznym środkiem przeznaczonym do udrażniania rur odpływowych. Możesz go kupić w każdym sklepie, który zaopatruje się w środki czystości marki General Fresh. Dostępny w butelkach o pojemności 250 gram i 500 gram. Jego skład umożliwia pozbycie się najróżniejszych rodzajów złogów, które blokują odpływanie wody. Może być stosowany zarówno w kuchni, jak i łazience.

Jak stosować?

Kiedy zauważysz, że odpływ w Twoim zlewie lub umywalce, wannie lub brodziku, nie pozwala swobodnie spływać wodzie, pora sięgnąć po Nurka. Postaraj się wyjąć wszystkie zalegające na sitku resztki i poczekaj, aż woda przesączy się przez zwężone światło odpływu. Kiedy odpływ będzie już wolny, wsyp do niego granulki. Następnie zalej niewielką ilością zimnej wody i odczekaj kilkanaście minut. Po ich upływie skieruj strumień zimnej wody prosto na odpływ i spłukuj go przez minutę lub dwie. I gotowe! Pamiętaj, aby przed użyciem Nurka (tak jak przed użyciem każdego środka chemicznego) przeczytać dokładnie instrukcję podaną na opakowaniu.

Dlaczego właśnie Nurek?

Na półkach sklepowych znajdziesz wiele środków służących udrażnianiu rur. Jeśli zastanawiasz się, dlaczego najlepszym wyborem ma być Nurek marki General Fresh, oto dwa najistotniejsze argumenty:
skuteczność – każdemu na niej zależy. Środek do udrażniania rur Nurek     radzi sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń zmniejszających przepływ w rurach. Nieważne czy są to tłuste złogi w kuchennym zlewie, czy osady z mydła i włosów w łazience. Nurek usunie każdy z nich i pozostawi Twoje rury czyste;
cena – nikt nie lubi przepłacać. Nurek, podobnie jak inne produkty marki General Fresh, pokazuje, że skuteczne działanie wcale nie musi oznaczać wysokiej ceny.

Drożne rury w Twoim mieszkaniu są bardzo ważne. Nie tylko pozwalają wykonywać wiele prac szybciej, ale i stwarzają możliwość cieszenia się w pełni z kąpieli czy prysznica. Dlatego jeśli chcesz, aby nigdy więcej nie spotkał Cię przykry widok wody stojącej w odpływie – dbaj o swoje rury regularnie. Wystarczy, że co sześć tygodni każdy odpływ spotka się z Twoim „prywatnym hydraulikiem”, które zwą Nurek :)