Logo General Fresh
General Fresh 16 marca 2020 2 min czytania
Zapachy i aromatyzacja

Zapach wiosny w Twoim domu – przegląd zapachów General Fresh

arola lilac sky wiz top 6586

Aby wprowadzić wiosnę do domu, nie wystarczy posprzątać. Istotną “wisienką na torcie” jest zapach unoszący się w mieszkaniu. O wiosenną aurę zadbają natomiast zapachy General Fresh. Najlepsze znajdziesz w naszym przeglądzie.


Patyczki w wazoniku: magnolia i kwiat wiśni


Zapachowe patyczki w wazoniku to propozycja dla osób, które lubią piękne zapachy i estetyczne dekoracje. Ten niepozorny odświeżasz stanowi doskonały dodatek do nowoczesnych wnętrz i pachnie bardzo intensywnie. Można go postawić zarówno w łazience, jak i salonie.

Zapach magnolii i kwiatu wiśni wprowadzi do twojego domu prawdziwie wiosenną aurę. Patyczki należy po tygodniu obrócić – zapach stanie się jeszcze intensywniejszy.


Elektryczny odświeżacz: magnolia i słodkie piwonie

Elektryczny odświeżacz o zapachu magnolii i słodkich piwonii sprawi, że w twoim domu będzie się unosił perfumeryjny, wiosenny zapach. Jedna buteleczka starcza nawet do 80 dni (przy użyciu 6h dziennie). Aby odświeżacz działał, wystarczy umieścić go w gniazdku elektrycznym.


Odświeżacz powietrza: lilac sky


Ten tradycyjny odświeżacz powietrza w sprayu przeniesie cię do liliowego ogrodu, mimo że właśnie będziesz pić herbatę w swoim domu. Jest bardzo intensywny i skutecznie neutralizuje oraz pochłania brzydkie zapachy. Dzięki estetycznemu wzornictwu na opakowaniu możesz postawić ten odświeżacz w każdym miejscu domu.

Odświeżacz “dynia”: konwalia

Ten dyskretny odświeżacz sprawdzi się najlepiej w łazience lub kuchni, ale ze względu na niewielki rozmiar można go też postawić w innych pomieszczeniach. Pachnie świeżo i intensywnie. Zapach konwaliowy wprawi wszystkich domowników w wiosenny nastrój.


Mini spray: frezja i kwiat lotosu


Mini spray to jednocześnie dekoracyjny i dyskretny odświeżacz o bardzo dużej wydajności mimo małego rozmiaru. Wiosenną aurę w twoim domu przywoła zapach frezji i kwiatu lotosu. Oba te kwiaty pachną wprost obłędnie!


Szyszka: poranna bryza


Najbardziej lubisz wiosnę za zapach świeżości? W takim razie na pewno spodoba ci się zapach porannej bryzy! Dostępny jest w formie zapasu do standardowej szyszki zapachowej. Starcza na długo dzięki temu, że jest silnie skoncentrowany.

To może Cię zainteresować

pexels rdne 5591460 1
W pralni
Obrusy to nie tylko praktyczne dodatki do naszych stołów, ale także elementy dekoracyjne, które mogą...
Logo General Fresh
General Fresh
12 czerwca 2024 2 min czytania
pexels pripicart 620335 1
Zapachy i aromatyzacja
Dbając o zapach do auta, zapewniasz sobie komfort jazdy i przyjemne samopoczucie. Wyjątkowe zapachy ...
Logo General Fresh
General Fresh
14 maja 2024 6 min czytania
zapach biuro
Zapachy i aromatyzacja
Zapach odgrywa znaczną rolę w naszym codziennym życiu i może mieć wpływ na wiele różnych...
Logo General Fresh
General Fresh
22 listopada 2023 7 min czytania
naturalne zapachy
Zapachy i aromatyzacja
Naturalne zapachy do domu to bez wątpienia trend, który na przestrzeni lat stał się niezwykle...
Logo General Fresh
General Fresh
15 listopada 2023 5 min czytania