Logo General Fresh
General Fresh 25 listopada 2016 4 min czytania
Praktyczne rozwiązania

Jak zadbać o piękny zapach w samochodzie?

zrzut ekranu 2016 11 25 o 105825 2192

Czy zastanawiałeś się kiedyś, gdzie spędzasz najwięcej czasu? Na pewno na pierwszych miejscach wymienisz dom i pracę. A trzecia pozycja? Prawdopodobnie będzie to samochód. Dlatego warto zadbać nie tylko o bezpieczeństwo każdej podróży, ale również o komfort. Czysty i pachnący – właśnie taki powinien być Twój samochód. Zastanawiasz się jak to zrobić bez nadmiernego wysiłku? Oto kilka podpowiedzi.


Czystość przede wszystkim

Podróż samochodem, którego wnętrze przypomina małe wysypisko to żadna frajda. Porozrzucane po fotelach i podłodze śmieci nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą też utrudnić Ci kierowanie (wyobraź sobie, co może się stać, kiedy jakaś pusta butelka czy kubek wpadnie pod pedał hamulca). Poza tym, trudno zaproponować komuś wspólną podróż, kiedy nie masz dla niego odpowiedniego miejsca. A zatem – pora na porządki. Najszybciej zrobisz je według tego planu:

  1.  Wyrzuć wszystkie śmieci – zużyte kubki jednorazowe, butelki po napojach, chusteczki higieniczne, które przestały być higieniczne i inne znaleziska wpakuj do worka na śmieci.
  2.  Pozbądź się niepotrzebnych przedmiotów – ile razy zostawiłeś w samochodzie rękawiczki, czapki, ulotki i korespondencję ze skrzynki pocztowej... To właśnie ten moment, kiedy pora zabrać je wszystkie do domu.
  3. Wytrzep wycieraczki – wystarczy, że wysypiesz nagromadzony z nich piasek i od razu w samochodzie będzie przyjemniej.    
  4.  Odśwież tapicerkę – na początek odkurzanie. Możesz użyć odkurzacza domowego, bezprzewodowego lub zrobić to na stacji benzynowej za przysłowiową „dwójkę”. Po odkurzaniu spryskaj tapicerkę sprayem do tkanin Arola, a uzyskasz efekt jak po praniu.
  5.  Wytrzyj kokpit i szyby – wybierz nawilżane do auta General Fresh, a będziesz zaskoczony jak pięknie wygląda kokpit i plastikowe elementy wnętrza. Szyby najszybciej wytrzesz z pomocą płynu do szyb Splash.


Świeżość, która się nie kończy

Wynik sprzątania na pewno przyniesie Ci satysfakcję. Warto zadbać, aby efekt Twojego wysiłku zauważyli i poczuli wszyscy. Jak to zrobić? Koniecznie wybierz jeden z odświeżaczy samochodowych marki General Fresh. A to nasze propozycje:


Car Perfume Retro – łączy klasyczną formę z nowoczesnym wkładem zapachowym. Będzie pasować do każdego samochodu, a możliwość wyboru spośród ośmiu zapachów zadowoli każdego kierowcę i pasażera.


Car Perfume Wood– czyli malutki słoiczek z drewnianą zakrętką, która stopniowo uwalnia jeden z siedmiu aromatów. Zakrętka posiada wygodny sznureczek, który ułatwi zawieszenie odświeżacza.

Pozostałe:
Car Perfume Vent – nowoczesna forma przygotowana dla tych, którzy lubią regulować intensywność zapachu w swoim samochodzie. Przystosowany do zamontowania na kratce nawiewu powietrza. Każdy z siedmiu zapachów będzie towarzyszyć Ci wyjątkowo długo i tylko wtedy, kiedy tego chcesz. 
Car Perfume Pearls – odświeżacz w postaci pachnących perełek w eleganckim woreczku, nie tylko pięknie pachnie, ale i świetnie wygląda. Możesz wybrać jeden z siedmiu wariantów zapachowych i kolorystycznych.
Car Perfume Auto Magic – czyli nawiązanie do najpopularniejszej i najstarszej formy „choinki”. Nasze zawieszki dostępne są w czterech wariantach zapachowych: Cool Man, Antytabak, Las i Wanilia.

 


Zadbaj o świeżość w swoim samochodzie. Z pomocą kosmetyków samochodowych i odświeżaczy General Fresh możesz zrobić to naprawdę kompleksowo – zaczynając od utrzymania czystości, a kończąc na świeżym zapachu każdego dnia. Z General Fresh już nigdy nie będziesz wstydzić się zaprosić kogoś na przejażdżkę. A zatem – szerokiej drogi!

To może Cię zainteresować

shutterstock 528721780201
Praktyczne rozwiązania
Naturalne środki czystości są coraz bardziej popularne, a samodzielne metody czyszczenia różnych...
Logo General Fresh
General Fresh
4 września 2023 4 min czytania
carautumn
Praktyczne rozwiązania
Zmiana pór roku z letnich na zimowe wiąże się nie tylko ze zmianą krajobrazu za oknem, ale...
Logo General Fresh
General Fresh
29 sierpnia 2023 5 min czytania
biuro
Praktyczne rozwiązania
Czystość w biurze odgrywa kluczową rolę zarówno w wydajności pracy, jak i w ogólnym...
Logo General Fresh
General Fresh
17 maja 2023 5 min czytania
wiosenne czyszczenie auta
Praktyczne rozwiązania
Wiosna to idealny moment na gruntowne czyszczenie auta. Czyszczenie samochodu gwarantuje cenne walory...
Logo General Fresh
General Fresh
17 kwietnia 2023 4 min czytania