09 Listopada 2016

Nowe produkty w ofercie General Fresh - poznaj wszystkie

Świat się zmienia. Nowe technologie, nowe trendy, coraz bardziej świadome odżywianie... Sam wiesz najlepiej, że Twoje życie wygląda inaczej, niż jeszcze rok temu. Ale General Fresh także idzie z duchem czasu. Nie wierzysz? Poznaj nasze nowe produkty i przekonaj się sam!


Tradycja i innowacja – najlepszy tandem

Marka General Fresh jest z Tobą już 26 lat. Od początku zależy nam na Twoim zadowoleniu. Naszym głównym celem jest pomóc Ci w zachowaniu czystości i świeżości w Twoim domu, miejscu pracy, a nawet samochodzie. I możesz być pewien – to nigdy się nie zmieni. Zrobiliśmy przegląd Twoich ulubionych produktów General Fresh i zadbaliśmy, aby teraz były jeszcze skuteczniejsze. Dlaczego? Ponieważ zasługujesz na to, co najlepsze. Dlatego wykorzystaliśmy najnowsze technologie, zaprzęgliśmy je w innowacyjne rozwiązania i z dumą prezentujemy nasze produkty w nowych odsłonach.


Splash

Splash to seria produktów, które są z nami niemal od zawsze. Obejmują podstawowe, a jednocześnie te najbardziej niezbędne środki czystości. Bo czy możesz wyobrazić sobie zmywanie bez płynu do naczyń lub śnieżnobiałe firanki bez naszego wybielacza dedykowanego specjalnie do nich? Oto wszystkie produkty z serii Splash:    

 • Płyn do Mycia Naczyń Splash,
 • Płyn Uniwersalny Splash,
 • Płyn do Mycia Drewna i Paneli Splash,
 • Nurek     Splash – środek do udrażniania rur,
 • Płyn do Zabrudzeń Kuchennych Splash,
 • Wybielacz do Tkanin Splash,
 • Wybielacz do Firanek Splash.


Force

Force to seria, dzięki której nie musisz martwić się o stan Twojej toalety. Zaczynaliśmy od kostek do WC i śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy specjalistami w dziedzinie higienicznej czystości w każdej toalecie. Oprócz tradycyjnych kostek One Force, proponujemy Ci także kostki Duo Force i Tri Force, a także żel i kostki do spłuczki. W kompleksowym dbaniu o WC pomogą Ci nasze płyny Action Force i Gel Force. Na koniec zostawiliśmy prezentację naszego innowacyjnego środka, jakiego nie było do tej pory nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Co to takiego? To Olejek do WC Force. Jeśli chcesz wiedzieć o nim więcej, koniecznie przeczytaj TUTAJ


Arola

Jak doskonale wiesz, dbamy nie tylko o czystość, ale również o świeżość. Szeroka gama produktów General Fresh z logo Arola to odpowiedź na wszystkie Twoje problemy z nieprzyjemnymi zapachami. Znajdziesz tutaj takie pozycje jak:

 • pochłaniacze zapachów: do kosza i do lodówki,
 • odświeżacze do szaf i szafek na obuwie,
 • wkłady zapachowe do odkurzacza,
 • odświeżacze powietrza w formie żelowej: Perfume Gel, Perfume Pearls, Gel Fresh,
 • odświeżacze powietrza w formie sprayu jako Mgiełka, Magiczna Szyszka lub Mini Spray z możliwością dokupienia zapasowych wkładów.

A najnowszą propozycją z tej rodziny jest Spray do Tkanin Arola, czyli istne perfumy dla wszystkich domowych tekstyliów.


Car Perfume

Zależy nam, żebyś czuł się świeżo w każdym miejscu, w jakim przebywasz. Dlatego udoskonaliliśmy nasze odświeżacze dedykowane do samochodów. Zadbaliśmy także o ich atrakcyjny wygląd. Dzięki temu nie musisz ich chować przed swoimi współpasażerami, ale możesz potraktować je jako element dekoracyjny. Car Perfume dostępne są w wersji Retro, Went, Wood ze sznureczkiem, a także w formie perełek w eleganckim woreczku. I oczywiście – w postaci tradycyjnej zawieszki.


Jak widzisz, General Fresh nie spoczywa na laurach. Cieszymy się z Twojego zaufania i każdego dnia pracujemy, abyś mógł cieszyć się świeżą czystością. Jesteśmy przekonani, że wśród tak szerokiej oferty znajdziesz rozwiązania idealne dla siebie i Twojego domu.