Logo General Fresh
General Fresh 7 października 2016 3 min czytania
W łazience

Przegląd rodzajów kostek do WC od General Fresh

blog photo 1787

Czystość w toalecie to nie tylko kwestia zachowania estetyki. To przede wszystkim przejaw odpowiedzialności za zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Nie od dziś wiadomo, że właśnie w toalecie najszybciej rozwijają się wirusy i bakterie. Chcesz, aby Twoja toaleta była higienicznie czysta każdego dnia? Zastosuj kostkę do WC. Jeśli nie wiesz jaką wybrać, tutaj znajdziesz kilka ciekawych propozycji.


Kostki do WC marki General Fresh to nie tylko świeży zapach przy każdym skorzystaniu ze spłuczki w toalecie. Nasze kostki wyróżniają przede wszystkim specjalnie opracowane formuły, których celem jest zapewnienie stałej czystości. Starannie dobrane składniki myjące skutecznie zapobiegają osadzaniu się zabrudzeń i tworzeniu osadu z kamienia. I właśnie to łączy wszystkie nasze kostki. Dlaczego? Ponieważ doskonale wiemy, że wszelkie zabrudzenia i zalegający kamień są najlepszym miejscem do rozwoju zarazków. Dla Twojej pełnej satysfakcji przygotowaliśmy kilka wariantów naszych kostek. Oto one:


Kostka do WC Tri-Force

Kostka do WC Tri-Force to nasza najnowsza propozycja, która łączy w sobie wszystkie zalety kostek do WC marki General Fresh z innowacyjną formą. Tradycyjną zawieszkę zastąpiliśmy trzykomorową. Dzięki niej powierzchnia, na jakiej działa moc kostki do WC Tri-Force jest znacznie większa i obejmuje całą muszlę już przy pierwszym spłukaniu. Cztery warianty zapachowe (kwiat, cytryna, las, morze) zapewniają, że znajdziesz ten idealny zapach dla siebie.


Kostka do WC One Force

Kostka do WC One Force jest dostępna w pięciu wariantach zapachowych: cytryna, las, kwiaty, lawenda i morze. Dzięki niej zwolennicy tradycyjnych zawieszek mogą korzystać z najnowszych osiągnięć specjalistów od dbania o higieniczną czystość.


Kostka do WC General Fresh

Ta kostka jest z nami od zawsze. Sprawdzona przez klika pokoleń Klientów, niezmiennie przynosi im zadowolenie. Jeśli lubisz korzystać z produktów, które są sprawdzone przez miliony – ta kostka będzie dla Ciebie idealna.

Dwufazowa Kostka do WC General Fresh

Dwufazowa kostka łączy w sobie składniki czyszczące i zapobiegające osadzaniu kamienia. Każde spłukanie tworzy obitą pianę, która będzie dla Ciebie widocznym dowodem działania kostki. Możesz wybrać zapach kwiatów, cytryny, morza lub lasu.


Kostka Toaletowa z Wybielaczem

Skład kostki toaletowej z wybielaczem został wzbogacony o chlor, który skutecznie usuwa żółte i rdzawe nacieki, a także skutecznie zapobiega nowym przebarwieniom na muszli. Jednocześnie chlor chroni Twoją toaletę przed osadami z kamienia.


Kostka do WC w Płynie

Kolejną propozycją General Fresh z zakresu dbania o czystość w toalecie jest kostka do WC w płynie. To idealne rozwiązanie, jeśli czujesz się znudzony tradycyjnymi kostkami. Równie skutecznie usuwa brud, rdzę, jak i nieświeży zapach. Dostępna w wariantach: leśny, cytrynowym, morski i kwiatowym.


Żel do WC

Ostatnią propozycją na dziś jest żel do WC. Jego zawieszka działa na tej samej zasadzie, co kostki w płynie. Jeśli poprzednia propozycja wydała Ci się zbyt płynna, a kostka jest zbyt stała, to żel będzie dla Ciebie złotym środkiem.


Kostka do WC to podstawa w każdej toalecie. Nieważne, czy wolisz tradycyjne środki, czy bardziej innowacyjne rozwiązania. Z General Fresh na pewno znajdziesz idealny sposób na codzienne dbanie o higieniczną czystość w swojej toalecie i to za bardzo rozsądną cenę.

To może Cię zainteresować

szafka pod zlewem
W łazience
Każdy, kto kiedykolwiek stanął przed wyzwaniem organizacji szafki pod zlewem, wie, że to nie lada...
Logo General Fresh
General Fresh
14 grudnia 2023 3 min czytania
kamien w toalecie
W łazience
Kamień w toalecie to problem, z którym boryka się wiele gospodarstw domowych. Nie tylko szpeci...
Logo General Fresh
General Fresh
11 grudnia 2023 5 min czytania
wanna prysznic
W łazience
Prysznic czy wanna? To pytanie, przed którym stoi każda osoba, która decyduje się na...
Logo General Fresh
General Fresh
6 grudnia 2023 4 min czytania
czyszczenielazienki
W łazience
Sprzątanie łazienki to dla Ciebie nieprzyjemny i czasochłonny obowiązek? Nie musi dłużej tak być....
Logo General Fresh
General Fresh
21 czerwca 2023 4 min czytania