23 Stycznia 2020

TOP 10 Najlepszych kostek i zawieszek do WC

Szukasz produktu, który zabezpieczy twoją toaletę przed nieczystościami, wypełni ją świeżym zapachem i oczyści powierzchnię muszli? Znalezienie tak idealnej kostki do WC lub zawieszki może zająć wiele czasu. Aby ułatwić ten wybór, przygotowaliśmy TOP 10 produktów, które sprawdzą się w każdej toalecie. Oto najpopularniejsze kostki do WC i zawieszki! 

Najpopularniejsze kostki do WC


1. Zawieszka Tri-Force Dynamic - morska

Cena: 3,13 zł

W odróżnieniu od poprzedniej zawieszki trójfazowej, która skupia się na neutralizacji zapachów, ta zachwyca przede wszystkim składnikami, które barwią wodę na żywe kolory. Oprócz tego dba o czystość toalety, czerpiąc swoją siłę z systemu anti-calc. Dostępna jest w trzech zapachach (leśnym, morskim i lawendowym) o różnych kolorach, jednak numerem 1 wg naszych konsumentów jest zapach morski! 

2. Zawieszka do WC tri Force o zapachu grejpfrutowym

Cena: 4,55 zł
Leśne i morskie zapachy już ci się znudziły, więc szukasz czegoś oryginalnego? W takim razie na pewno przypadnie ci do gustu trójfazowa zawieszka o zapachu grejpfrutowym. Pachnie niezwykle intensywnie i jednocześnie dba o czystość muszli toaletowej. Posiada też system anti-calc, dzięki czemu chroni przed kamieniem.

3. Zawieszka pięciofazowa Five Force melon

Cena: 2,79 zł
Pięciofazowa zawieszka do WC, składająca się z 5 kostek o unikalnym składzie, to produkt do toalet, które wymagają szczególnej uwagi. Dzięki swojej budowie i mocy dociera do każdego zakamarka muszli i starcza na długo. Jej aktywna piana przyjemnie pachnie oraz czyści. Fice-Force zawiera dodatkowo chlor.

4. Tri-Force – cytryna

Cena: 2,68 zł 
Cytrynowa, potrójna kostka z systemem anti-calc znalazła się na 7 miejscu w rankingu popularności. Doceniacie nie tylko jej zapach, ale też działanie - szeroka, trzykomorowa zawieszka umożliwia działanie produktu na całej powierzchni muszli i przy każdym spłukaniu. 

5. Tri-Force Dynamic leśny

Cena: 3,13 zł 

Niska cena idąca w parze ze świetną jakością i skutecznością czyszczenia sprawiła, że kostka Tri-Force Dynamic w wersji zapachowej leśnej znalazła się na 5 miejscu w naszym rankingu! Ta kostka nie tylko czyści wodę, ale też ją barwi, a przyjemny, leśny zapach wypełnia łazienkę po każdym spłukaniu!

6. Zawieszka pięciofazowa -Five Force cytrynowa


Cena: 2,79 zł
Pięciofazowa zawieszka do WC, składająca się z 5 kostek o unikalnym składzie, to produkt do toalet, które wymagają szczególnej uwagi. Dzięki swojej budowie i mocy dociera do każdego zakamarka muszli i starcza na długo. Jej aktywna piana przyjemnie pachnie oraz czyści. Fice-Force zawiera dodatkowo chlor, dzięki czemu ma działanie dezynfekujące. 

7. Tri-Force – morski

Cena: 2,68 zł 
Zapobiega osadzaniu się kamienia i pachnie Niektórzy twierdzą, że jest to zapach czystości. I mają rację - używając kostki tri-force możemy być pewni czystości w muszli klozetowej - zarówno przy wylocie wody, jak i na obrzeżach muszli.

8. Five-Force – morski

Cena: 
Druga pięciofazowa zawieszka do WC w zestawieniu. Morski zapach Five Force odświeża toaletę, a unikalna receptura chroni przed osadzaniem się kamienia. Morska wersja zapachowa Five Force to jedna z najczęściej wybieranych kostek do wc! 

9.Tri-Force – kwiat

Cena: 2,68 zł 

Kwiatowa kostka Tri-Force znalazła się na 9 miejscu w rankingu. Przy każdym spłukaniu kostka odświeża toaletę, pozostawia ją czystą i pachnącą. 

10. Zawieszka trzyfazowa

Cena: 2,68 zł
Zawieszka trzyfazowa składa się z trzech kostek o innowacyjnej formule, która skutecznie zabezpiecza toaletę przed nieczystościami i kamieniem. Dodatkowo, dzięki swojej szerokości, zawartość kostek dociera nie tylko do wnętrza muszli, ale czyści również jej obrzeża. Działa na niemal całej powierzchni przy każdym spłukiwaniu. Neutralizuje zapachy.