Logo General Fresh
General Fresh 23 stycznia 2020 4 min czytania
W łazience

TOP 10 Najlepszych kostek i zawieszek do WC

dynamic morze top1

Szukasz produktu, który zabezpieczy twoją toaletę przed nieczystościami, wypełni ją świeżym zapachem i oczyści powierzchnię muszli? Znalezienie tak idealnej kostki do WC lub zawieszki może zająć wiele czasu. Aby ułatwić ten wybór, przygotowaliśmy TOP 10 produktów, które sprawdzą się w każdej toalecie. Oto najpopularniejsze kostki do WC i zawieszki! 

Najpopularniejsze kostki do WC


1. Zawieszka Tri-Force Dynamic - morska

Cena: 3,13 zł

W odróżnieniu od poprzedniej zawieszki trójfazowej, która skupia się na neutralizacji zapachów, ta zachwyca przede wszystkim składnikami, które barwią wodę na żywe kolory. Oprócz tego dba o czystość toalety, czerpiąc swoją siłę z systemu anti-calc. Dostępna jest w trzech zapachach (leśnym, morskim i lawendowym) o różnych kolorach, jednak numerem 1 wg naszych konsumentów jest zapach morski! 

2. Zawieszka do WC tri Force o zapachu grejpfrutowym

Cena: 4,55 zł
Leśne i morskie zapachy już ci się znudziły, więc szukasz czegoś oryginalnego? W takim razie na pewno przypadnie ci do gustu trójfazowa zawieszka o zapachu grejpfrutowym. Pachnie niezwykle intensywnie i jednocześnie dba o czystość muszli toaletowej. Posiada też system anti-calc, dzięki czemu chroni przed kamieniem.

3. Zawieszka pięciofazowa Five Force melon

Cena: 2,79 zł
Pięciofazowa zawieszka do WC, składająca się z 5 kostek o unikalnym składzie, to produkt do toalet, które wymagają szczególnej uwagi. Dzięki swojej budowie i mocy dociera do każdego zakamarka muszli i starcza na długo. Jej aktywna piana przyjemnie pachnie oraz czyści. Fice-Force zawiera dodatkowo chlor.

4. Tri-Force – cytryna

Cena: 2,68 zł 
Cytrynowa, potrójna kostka z systemem anti-calc znalazła się na 7 miejscu w rankingu popularności. Doceniacie nie tylko jej zapach, ale też działanie - szeroka, trzykomorowa zawieszka umożliwia działanie produktu na całej powierzchni muszli i przy każdym spłukaniu. 

5. Tri-Force Dynamic leśny

Cena: 3,13 zł 

Niska cena idąca w parze ze świetną jakością i skutecznością czyszczenia sprawiła, że kostka Tri-Force Dynamic w wersji zapachowej leśnej znalazła się na 5 miejscu w naszym rankingu! Ta kostka nie tylko czyści wodę, ale też ją barwi, a przyjemny, leśny zapach wypełnia łazienkę po każdym spłukaniu!

6. Zawieszka pięciofazowa -Five Force cytrynowa


Cena: 2,79 zł
Pięciofazowa zawieszka do WC, składająca się z 5 kostek o unikalnym składzie, to produkt do toalet, które wymagają szczególnej uwagi. Dzięki swojej budowie i mocy dociera do każdego zakamarka muszli i starcza na długo. Jej aktywna piana przyjemnie pachnie oraz czyści. Fice-Force zawiera dodatkowo chlor, dzięki czemu ma działanie dezynfekujące. 

7. Tri-Force – morski

Cena: 2,68 zł 
Zapobiega osadzaniu się kamienia i pachnie Niektórzy twierdzą, że jest to zapach czystości. I mają rację - używając kostki tri-force możemy być pewni czystości w muszli klozetowej - zarówno przy wylocie wody, jak i na obrzeżach muszli.

8. Five-Force – morski

Cena: 
Druga pięciofazowa zawieszka do WC w zestawieniu. Morski zapach Five Force odświeża toaletę, a unikalna receptura chroni przed osadzaniem się kamienia. Morska wersja zapachowa Five Force to jedna z najczęściej wybieranych kostek do wc! 

9.Tri-Force – kwiat

Cena: 2,68 zł 

Kwiatowa kostka Tri-Force znalazła się na 9 miejscu w rankingu. Przy każdym spłukaniu kostka odświeża toaletę, pozostawia ją czystą i pachnącą. 

10. Zawieszka trzyfazowa

Cena: 2,68 zł
Zawieszka trzyfazowa składa się z trzech kostek o innowacyjnej formule, która skutecznie zabezpiecza toaletę przed nieczystościami i kamieniem. Dodatkowo, dzięki swojej szerokości, zawartość kostek dociera nie tylko do wnętrza muszli, ale czyści również jej obrzeża. Działa na niemal całej powierzchni przy każdym spłukiwaniu. Neutralizuje zapachy.

To może Cię zainteresować

szafka pod zlewem
W łazience
Każdy, kto kiedykolwiek stanął przed wyzwaniem organizacji szafki pod zlewem, wie, że to nie lada...
Logo General Fresh
General Fresh
14 grudnia 2023 4 min czytania
kamien w toalecie
W łazience
Kamień w toalecie to problem, z którym boryka się wiele gospodarstw domowych. Nie tylko szpeci...
Logo General Fresh
General Fresh
11 grudnia 2023 5 min czytania
wanna prysznic
W łazience
Prysznic czy wanna? To pytanie, przed którym stoi każda osoba, która decyduje się na...
Logo General Fresh
General Fresh
6 grudnia 2023 4 min czytania
czyszczenielazienki
W łazience
Sprzątanie łazienki to dla Ciebie nieprzyjemny i czasochłonny obowiązek? Nie musi dłużej tak być....
Logo General Fresh
General Fresh
21 czerwca 2023 4 min czytania