21 Czerwca 2016

Najpopularniejsze produkty General Fresh w pierwszym półroczu 2016

Za nami już prawie sześć miesięcy tego roku. Moment przed wakacjami to idealny czas na podsumowania dotychczasowych wyników pracy. My również postanowiliśmy zrobić zestawienie dotyczące Waszego zainteresowania naszymi produktami. Oto lista najczęściej kupowanych środków czystości marki General Fresh.

1. Kostki Tri Force

Kostka do WC Tri-Force to nasza najnowsza propozycja z serii produktów przeznaczonych do dbania o higieniczną czystość toalety. Kostka Tri Foce szybko zyskała Wasze zaufanie. I nic dziwnego: nie tylko usuwa bieżące zabrudzenia, ale jednocześnie przeciwdziała osadzaniu się kamienia na całej powierzchni muszli. Skuteczność zapewnia zastosowanie trzykomorowej zawieszki. Kostka do WC Tri-Force dostępna jest w czterech wariantach zapachowych: cytryna, kwiat, morze i las.

 

 

2. Perfume Pearls General Fresh

 

Odświeżacz powietrza w formie „pachnących perełek” to małe żelowe kuleczki o wielkiej sile. Klienci wybierają je ze względu na atrakcyjną formę wizualną i trwałość zapachów. Dzięki Perfume Pearls General Fresh każde pomieszczenie może pachnieć aromatem mango, jeżyny, morskiej bryzy lub cytryny.

3. Płyn do łazienek Lśniąca łazienka

 

Płyn do łazienek Lśniąca łazienka pozwala kompleksowo zadbać o czystość w całej łazience. Niezastąpiony w walce z zaciekami z wody, osadem z mydła i kamienia, a nawet rdzawymi nalotami. Sprawdza się zarówno podczas czyszczenia ceramiki, armatury, jak i szkła.

4. Chusteczki nawilżane   

 

Chusteczki nawilżane w dwóch wariantach: do mebli i do ceramiki. Najprostszy sposób na szybkie porządki. Pomagają w bieżącym utrzymaniu czystości w łazience i kuchni, a także błyskawicznym usunięciu kurzu lub plam z mebli. Nie tylko czyszczą, ale i pielęgnują powierzchnie.

5. Kapsułki do prania General Fresh

 

Kapsułki do prania General Fresh przeznaczone do prania w pralkach automatycznych każdego typu. Mogą być stosowane zarówno podczas prania tkanin kolorowych, jak i białych. Wyjątkowo wygodne w użyciu, z powodzeniem zastępują proszki i płyny. Kapsułki do prania General Fresh to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy zawsze zastanawiali się, ile środka piorącego dodać do prania. Wygodne opakowanie ułatwia przechowywanie kapsułek.

 

    

6. Płyn do mycia paneli General Fresh

 

Płyn do mycia paneli General Fresh to specjalistyczny środek, który pozwala na utrzymanie paneli laminowanych w doskonałej kondycji. Klienci zauważyli, że stosowanie naszego płynu do każdego mycia wyraźnie zmniejsza widoczność rys, podkreśla kolor i nadaje piękny połysk podłogom. Sprawdza się również w pielęgnacji lakierowanych parkietów i podłóg wyłożonych wykładzinami PCV.

 

    

 

7. Płyn do szyb General Fresh

 

Płyn do szyb General Fresh od dawna cieszy się zaufaniem naszych Klientów. Skutecznie czyści szyby, zarówno szklane jak i z tworzyw sztucznych. Nie pozostawia smug i spowalnia proces ponownego osadzania się zabrudzeń. Płyn do szyb General Fresh pozwala umyć nie tylko szyby, ale również ramy. Według naszych Klientów wystarczy nasz płyn i ręczniki papierowe, aby utrzymać okna w nienagannym stanie przez cały rok.

8. Środek do udrażniania rur Nurek

 

Środek do udrażniania rur Nurek to ostatnia deska ratunku w obliczu zapchanego odpływu w zlewie, umywalce lub odpływie wanny i brodzika. Nurek uchronił wiele osób przed wizytą hydraulika. Szybko i skutecznie rozpuszcza zalegające osady, resztki jedzenia, a nawet włosy.

9. Nabłyszczacz do zmywarki General Fresh     

 

W dobie, kiedy zmywarka do naczyń nie jest już traktowana jako luksus, ale zaczyna być uznawana za standard, nasi Klienci coraz częściej sięgają po produkty do zmywarek. Nasz nabłyszczacz do zmywarki General Fresh zapewnia wszystkim naczyniom piękny połysk bez śladu smug i efektu zmatowienia. Klienci cenią również wygodę dozowania dzięki zastosowanemu aplikatorowi.

10. Elektryczny odświeżacz powietrza

 

Elektryczny odświeżacz powietrza pozwala cieszyć się pięknym zapachem nawet przez 80 dni przy użyciu przez 1/4 doby. Dostępny w czterech oryginalnych wariantach zapachowych: jaśmin i kwiat lotosu, magnolia i piwonie, letnie kwiaty i tropikalny las. Elektryczny odświeżacz powietrza to najchętniej wybierany odświeżacz do biur i sklepów.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaufali sile marki General Fresh. Z zainteresowaniem obserwujemy Wasze wybory podczas zakupów. Pomaga nam to sprostać Waszym potrzebom i oczekiwaniom. Już za pół roku kolejny ranking najpopularniejszych produktów General Fresh, a tymczasem – zostańcie z nami. Z miłości do świeżości, z miłości do czystości.